Marcin06

Zwiększenie szybkości pracy podbieracza oraz podajnika (widły) sipma z-279/1

Polecane posty

Marcin06    13

Witam, myślę nad przyspieszeniem pracy podbieracza tak aby prasa lepiej pobierała materiał. Bo jak do tej pory to materiał stawia się, szczególnie przy dużej ilości słomy. Na forum odszukałem, że pracę można przyspieszyć poprzez zmianę jednego z trybów na mniejszy, ale ta zmiana pozwoli tylko przyspieszyć podbieracz a widły podajnika nadal będą chodzić bez zmian.

 

Może przerabiał ktoś z was, aby zwiększyć prędkość pracy podbieracza i wideł podajnika lub ma jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model FM 750, która map rzepracowane 300 godzin. Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 GNSS (nie gubi sygnału przy mocnych wstrząsach). Stan jest bez zarzutu. Nawigacja ma odblokowaną funkcję auto-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Oczywiście okablowanie plus uchwyt montażowy jest dołączony do zestawu. Cena dla użytkowników to 6200
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika nordsten ns1030 oraz jak przeprowadzić próbę kręconą tzn ile obrotów kolbą bądź kołem?. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
    • Przez zwc18
      Witam 
      Jestem zainteresowany zakupem trybów skrzyni biegów do Jumza-6 
      2-4 (21-32z) 
      3-5 (18-29z) 2 sztuki 
      1 (24z) 
      oraz wodzik wraz z prętem o wymiarach 170mm (całkowita długość) może któryś ze skrzyni ma takowe 
      Zapraszam na priw 
       
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj