Polecane posty

robertrolnik27    226

Właśnie takowa tworzy się dla mnie z przyczepy od tira na kołach 17.5 resor poduszka. Teraz mam wątpliwości czy nie bedzie ona za niska, chodzi głównie o resory czy nie bedą zawadzac o ziemie w koleinach. Co o tym sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32
kolega co skupuje słome wozi prostokąty ciągnikiem siodłowym z niskopodwoziówką i po sciernisku idzie dobrze tylko ciekawe jak będzie na mokrym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Sąsiad ma niskopodwoziowke na 17,5 właśnie i koła nie wytrzymują sezonu. Poprostu jak włoży maksa czyli 44 bele i jedzie 40/h to one grzeją sie i pękają a zwozi słomę ze 100 ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No nie gadaj że słomą przeładuje niskopodwoziówkę O.o te opony to on ze złomu chyba bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Nie wiem ale Z przodu jest 1 oś  na bliźniakach a z tylu 2 osie na bliźniakach i wiecznie w żniwa to robia. Ona sie grzeją poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32
może ma koła jak przy starych przyczepach np R10 balonówki i one nie są przystosowane do jazdy szybciej niż 25-30 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Jak beda opony od tirow co jezdza 90 km/h to jak ja pojade 40 km/h to chyba nie powinny sie grzac. Na mokrym terenie to i na wysokich kolach nie pojdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32
22,5 są takie jak w ciągniku albo w standardowej naczepie np firanka, chłodnia czy wywrotka a niskopodwoziówka ma mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

22,5 to sięga mi prawi do brody jak na resorach (na resorach wyższe), mi chodzi o coś takiego: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-do-bel-laweta-platforma-dluzyca-CID757-IDscCNL.html#23c66bc6a9 i ta też resor poduszka, moja ma mieć 8,4m na 7 belek. Ta też jest na 17,5, są jeszcze na 19.5 ale to rzadko spotykane. Dlaczego takie? Bo chce kłaść 3 warstwy belek a na wyższą już tyle nie wejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj