Skocz do zawartości
News
gortad

Rozrzutnik do obornika z głębokiej ściółki.

Polecane posty

gortad    11

Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?

PRIMUS

soltys48    854

nie do konca wszystko zależy po jakiej słomie, jesienią woziłem po owsiance i nawet najwolniejszy posów nic nie dawał.....

z owsianki powinien dość długo poleżeć na pryźmie

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysio22    167

U nas od 3-4 lat zawsze wozimy przyczepą na pole, nawet i na jesieni czy na wiosnę, jak poleży jakiś czas o wiele lepiej idzie, zarówno ciągnik jak i rozrzutnik nie dostają tak po d*pie :D

RafaKdziela    182
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

nie do konca wszystko zależy po jakiej słomie, jesienią woziłem po owsiance i nawet najwolniejszy posów nic nie dawał.....

z owsianki powinien dość długo poleżeć na pryźmie

Obornik polany emami z obory już jest ładnie miękki ,a co dopiero po miesiącu na dworze ,to jest pasta .Nie istotna słoma może być nawet chrust :15_yum:

I love salsa

soltys48    854

uwierz mi ,ze owsianka z tego roku jest masakryczna i nawet emy nie pomogą

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

RafaKdziela    182
3 minuty temu, soltys48 napisał:

uwierz mi ,ze owsianka z tego roku jest masakryczna i nawet emy nie pomogą

ścieliłem owsionką cały czas jest błoto nie obornik .Zapraszam na oględziny :D.Zobaczysz ,co emy robią za robotę .

I love salsa

soltys48    854

może kiedyś^_^

3000 postów

rafal4610    59

co roku kilka rozrzutników tak musze wywieźc i jakoś daje rade. Oczywiście za dużo nie położysz, bo można rozrzutnik skończyc :P My kładziemy tak w burtach i jest ok :) Rozrzutnik zwykły 2 osiowy. Z obory jest strasznie ciężki. No z pryzmy z samego dołu lekki nie jest, ale z obory jest cięższy.

gortad    11
Ja wożę na pryzmy i zastanawiam się czy jest sens inwestować w dobry" zagramaniczny " rozrzutnik :)

PRIMUS

soltys48    854

Jesienią przeklalem taki z obory

żadnym nie szło czy polski czy German

3000 postów

pawel885    675

Czym Ty młócisz ten owies warmianką? U mnie nie ma różnicy czy to owies czy inne zboże - jak prasuje w pełnym słońcu to i tak sieczka. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez chuck00
      Sprzedam maszyny takie jak w tytule, nie posiadają ukrytych wad, nie picowane do sprzedaży, pierwszy właściciel (oprócz kombajnu). Szczegóły w linku poniżej:
      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/Uxc7/

• Przez avanttura
      Potrzebuję przekaźnik wom.  ze sprzęgłem. do rozrzutnika 6-cio tonowego (Jeantil) z dwiema walkami spiralnymi i posuwem mech.
      Jaką wartość Nm  w przybliżeniu powinno posiadać sprzęgło przekaźnika  ,może ktoś ma podobny?

• Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje opini na temat zagranicznych rozrzutnikow. Interesuje mnie pojemnosc okolo 18m. 
    • Przez piotrek9321
      Witam. Zastanawiam sie nad kupnem bobcata do wypychania obornika od 15 sztuk. Czy poradzi sobie z wypchnieciem go. Korytasz mam na szerokosc 1.8m. Zastanawiam sie jaki model wybrac. Co polecacie. Dziekuje za odp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.