Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Zawór powietrza 7341

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam panów mam problem otóż dobija mi powietrze tylko do około 4 atmosfer i schodzi  mi z zawora tego koło prawego koła, jak zaciągnę ręczny hamulec to doleci do końca do zielonego pola a jak puszczę to momentalnie spadnie do czerwonego, sprężarka bije cały czas a nie da rady dopić, jak zgaszę traktor bardzo szybko schodzi od zielonego pola w 30 minut do zera, orientuje się jak go skubańca podregulować aby tak nie schodziło i czy trzeba koło ściagać do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
A sprawdzales czy w butli nie masz wody lub innego synu u mnie było podobnie to rozkrecilen zawór i poczyscilem i w butli było pełno syfu wody oleju
tylko u mnie to delikatnie przepuszczala sprężarka olej wymieniłem pierścienie

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

spuszczam od czasu do czasu kondensat z butli także napewno tam nic nie ma a sprężarka nie puszcza nic na 100% bo bym  miał olej w powietrzu a takowego nie ma nigdzie pozatym w silniku mi nie ubywa. Jak kolego rozkręcić ten zawór? mówisz o tym dużym koło prawego koła tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Radek88
      Witam
      Jak w temacie mam problem z zaworem z pneumatyki.
      Po nabiciu powietrza przez sprezarke zawor jakby nie zamyka się do końca, ucieka nim powietrze przez co działa cały czas sprężarka.
      Zawór był oczyszczony, jednak nic to nie dało po rozlożeniu go nie zauważyłem jakiś zużytych części, dzwoniłem do serwisu to powiedzieli że zamówią zestaw naprawczy ale już pół roku zamawiają i nadal nie mają.
      Miał ktoś może podobny przypadek? 
      Wiecie może gdzie można kupić taki zestaw, albo ewentualnie cały zawór? Pytałem u siebie w kilku sklepach i nigdzie nie mogę zamówić.
       Zdjęcie zaworu rzuce jutro.
      Pozdrawiam


    • Przez ROBERTO0808
      Czy ktoś robił sprzeglo a mianowicie regulacja 1 stopnia ta sprężyna co siedzi w siłowniki napina cały czas łozysko do łap i łożysko cały czas się kręci czy trzeba jakoś dodatkowo sprężynę zapożyczeń łapy miały przerwę od łożyska może w Potterze lub w poziomie tak jest

    • Przez pwierzbicki
      ile powinno byc zalozonych filtrow powietrza massey ferguson 3690. W moim zalozone sa dwa mniejszy w wiekszym. Czy nie wplynie to na doladowanie
    • Przez markur7
      Witam Panów,
      mam pytanie odnośnie zaworu trójdrożnego / trójdzielnego - nie wiem jak się fachowo to nazywa. Czy w przewodzie powrotnym (powrót niskiego ciśnienia do skrzyni) jest jakiś "dinx" który blokuje odpływ oleju z zaworu przy zgaszonym silniku? Pytam, bo z przeźroczystego przewodu od zaworu do pompek hamulcowych, po zgaszeniu silnika cofa się (grawitacyjnie) olej - zostaje tylko to co jest poniżej odpływu zaworu ( jak na zdjęciu).  Olej pozostaje na tym poziomie - czy to normalne???. Ciągnik był rozpoławiany z 12 mth temu, dokręciłem wszystkie przewody łączące się z zaworem, wymieniony i uszczelniony wężyk przeźroczysty. Po postoju zimowym zapowietrzone były hamulce - zostały odpowietrzone, sprzęgło też odpowietrzone. Delikatne ślady wilgoci są pod pompką sprzęgła.
       

    • Przez chrap17
      Witam wszystkich.  Mam taki problem Ursus c360 urywa zawór wydechowy na pierwszej głowicy( już 3raz) nie wiem co może być przyczyną... Czy wałek rozrządu jest inny w c355 jak w cz360. Dodam że zawory  wyregulowane książkowo.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj