mkkk

ladowarka Sanderson 625 teleporter

Polecane posty

mkkk    11
poszukuję rozdzielacza od jazdy przód /tył. Jeśli ktoś z was ma proszę o kontakt.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkkk    11
mogę wysłać na maila. Nie umiem wstawić tu zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez Marcin349
      Nie wiem czy piszę w dobrym temacie ale już trudno ^^ Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś buduje lub budował ładowarkę? Nie chodzi mi o ładowarkę taką jak ma np. "Gintek"bo jego może i bala podniesie ale tylko ze słomy. Potrzeba mi pomysłu na taką ładowarkę której utrzymanie nie będzie strasznie drogie ( głównie chodzi mi o umiarkowany apetyt max 6-8l ON). Przydałby się również duży udźwig około 2t żeby spokojnie belę dźwigać z duuużym zapasem. No i ważnym jest zwrotna tak jak zwykły ciągnik 4x4 70-80 KM. A najważniejszym kryterium jest żeby nie była wywrotna przy jeździe po różnych polach, bo wiem z autopsji że np. Ciągnik 3,5t średni tur, 4x4 , belka 500-700 kg i chwytak to przy parunastu stopniach bocznego przechyłu ciągnik już jedzie na 3 kołach co nie jest zbyt przyjemne. Przydało by się też żeby dało się nią ciągnąć ładunki o masie do max 5t. No to do następnego posta
    • Przez pawelrolnik89
      witam
      chce zrobić sobie ładowarkę przegubową sam i tu prosze o wasze opinie czy wyjdzie coś z połączenia tych części
      silnik+skrzynia od merca "kaczki" za tym ma być skrzynia od wózka widłowego "bułgar"(czyli bedzie zmiana kierunku jazdy przy kierownicy) no i dalej to już mosty raczej od żuka czy od czegoś innego polecacie takie plany mam zę ma być 4x4 a co wyjdzie w budowie to nie wiem?!? ma ona służyć do wożenia kiszonki, wywozu gnoju od kur, wożenie opału do kotłowni i zimą odśnieżanie podwórka i chodników na wiosce piszcie uwagi i porady prace mają sie zacząć wiosną licze na kolegów co już zbudowali takie ewenementy techniki
    • Przez Alchemik
      Mam kilka pytań o spycharko-ładowarkę miej więcej jak u forumowego kolegi:
      http://www.agrofoto....7_70_188444.jpg
      (jeśli dobrze kojarzę podobny temat na forum był, ale nie mogę go znaleźć, a potrzebuję informację najlepiej na wczoraj )
      Czy dużo części potrzeba do przeróbki na ciągnik rolniczy z działającym podnośnikiem (co oprócz ramion i wieszaków)
      Elementy do których mocuje się wieszaki, od spodu standardowo są, czy trzeba je dokupić?
      Siłownik trzeba kupić inny czy pasuje któryś od osprzętu?
      Ramiona do których mocuje się górę siłownika i ciągnie za wieszaki dolne cięgna trzeba dokupić?
       
      Wiem, że niektórzy używali Jumza jako ładowarkę i do orania pola, ile zajmuje przejście w jedną i drugą stronę np. dwóm osobom?
       
      (Czy ja mogę edytować temat,a tego nie widzę? Czy może to tylko moderator?)
    • Przez Draburski
      Jakie ładowarki nowe lub z symbolicznym przebiegiem jestem w stanie kupić , która z nich jest najlepsza. Gospodarstwo hodowane ok 70 sztuk krów mlecznych z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj