ursusek1614

fendt 820 vario tms pomoc

Polecane posty

ursusek1614    13

Witam chciałbym prosić o opinie użytkowników tego modelu bo rozglądam się za takim.Ostatnio oglądałem taki koleś co go sprzedaje trochę mi wytłumaczył co i jak w tym terminalu na vario kazałem mu,żeby sprawdził ile bar daje skrzynia na vario to chyba zbytnio nie wiedział jak to dobrze zrobić raz mu pokazała 420 raz 380 potem mowił że na postoju pokaże ze musi pokazać przynajmniej 150bar a mu pokazała 160bar dodam że jak jeździł ten typ nim to jak mu depnął to nie było czuć żeby skrzynia miała efekt slizgania się tylko ładnie ciągnik zbierał się.Sprzedający mówi że skrzynia w tym traktorze ma 530bar a nowe mają max 560 tylko wiadome nie wiem ile w tym prawdy jak nie miałem jeszcze styczności z vario ciągnik ma 8,5tys mtg i jest z 2009r.Dlatego proszę o opinie na temat takiego traktoru a szczególnie najbardziej o opinie skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
Jesli by sie slizgala skrzynia przy mocnym wciśnięciu gazu to by wyświetliło bład poslizg na skrzyni i by bylo to tez odczuwalne ze ciagnik sie nie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166
mi się wydaje że w Vario to się nie ma co ślizgać tylko może mieć już słabe ciśnienie kiedyś gościu z serwisu mi pokazywał że trzeba włączyć na tryb jazdy na dzojstiku ustawić mu wysokie obroty dokładnie nie pamiętam jakie i próbować ruszać na hamulcu wtedy pod obciążeniem można odczytać ciśnienie najlepiej zadzwoń do serwisu i zapytaj jakie powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
obroty 1600 cisnienie powinno byc powyzej 500 bar i tak jak michu20 pisal na hamulcu spróbować ruszyć do przodu dzojstikiem na drugim zakresie i to powinno trwać tylko chwilkę oczywiście trzeba wejsc w odpowiednia opcie na terminalu zeby pokazywalo cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek1614    13

To ten koleś właśnie tak robił jak piszecie to raz mu pokazało 380 a potem 420 bar ale nie wiem czy robił to na 2 zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimtc    0

820 to już wersja COM3 a 818 COM2 , troche rożnic jest , najwiecej na silniku , jest już na CR 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Zawór cisnieniowy w skrzyni powinien rozłączać przy 550 bar 400 to szrot bo tyle to jest przy przyspieszaniu.

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

CO powiecie jesli w 930 com3 2009r pokazuje podczas testu 505bar.  Bedzie cos z tego czy dszykowac sie trzeba do remontu  ? Co jeszcze mozna sprawdzic w tej skrzyni  poza cisnieniem. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj