master21

Rozsiewacz Promar DRN czy używany amazone,rauch,sulky?

Polecane posty

master21    11
Witam zamierzam kupić rozsiewacz i co byście polecili nowy Promar DRN czy używany zachodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toof    11

Witam

Promar DRN to bliźniacza konstrukcja z Rauch MDS, nawet przekładnia jest taka sama tzn. Comer. Jak się przyjrzysz dobrze na zdjęcia to talerze rozsiewające też są identyczne. Jedyna różnica między tymi rozsiewaczami to trochę inny system ustawiania dawki, poza tym naprawdę nie widać różnicy. A i w Promarze jak popatrzysz to podziałka jest przyklejana i może z czasem zejść. Nie wiem czy orientowałeś się w cenach, ale za wersję w nierdzewce z nadstawką cena podchodzi pod 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jeśli znajdziesz dobrą używkę MDS,a to czemu nie, ale kto da Ci gwarancję że nie rozsypie się w ciągu 2-3 lat

nowy przy dobrej konserwacji powinien posłużyć przynajmniej 5 lat, po tym czasie zawsze można położyć nowy lakier i dalej hulać


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
też bym szukał MDS jednak zachodnią stal i farba jest lepsza niż u nas
  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master21    11
A jak by coś się rozsypało w Rauchu to z promara pasowały by części bo orginale trochę kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
A co tam ma się rozsypał mi w tym roku poleciało łożysko na mieszadle łożysko 20zl i uszczelniacz 8zl talerze z kawsowki po 200zl ale tego się często nie wymienia

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

o większości produktów sipma mam zdanie że cena kosmos a wykonanie takie sobie

Sipma PR600 Eko


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

chyba podkładu zabrakło...


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Czy ktoś już nabył takiego promara? Zastanawia mnie dokładność pokrycia pola nawozem oraz oraz czy można w łatwy sposób wykonać próbę kręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał11
      Witam co sądzicie o polskiej zgrabiarce Promar jakie są opinie na jej temat, zgrabiałbym nią w sezonie 40/45 ha łąk i niektóre łąki mam troche nie równe i jak ta zgrabiarka sprawuje się na nierównościach. Z góry dzięki za pomoc 😁😁
       
    • Przez artur1295
      Witam
      Ostatnio kupilem rozsiewacz nawozu firmy amazone za-s o pojemności 400l i czy ma moze ktos tabele wysiewu do tego rozsiewacza i jak ustawic łapki żeby wysiewały 12m o ile sie da 
      z gory dzięki
    • Przez kamil255
      Witam, posiadam ten rozsiewacz i jest ustawiony na 12m bo takiej szerokości mam ścieżki. Chciałbym dowiedzieć sie od osób uzytkujacych ten sprzet jak ustawić łopatki na 15m do nawozów przedsiewnych NPK typu polifoska,zawsze to jakaś oszczędność czasu przy większej szerokosci rozsiewu.
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj