Skocz do zawartości
News
master21

Rozsiewacz Promar DRN czy używany amazone,rauch,sulky?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
master21    0
Witam zamierzam kupić rozsiewacz i co byście polecili nowy Promar DRN czy używany zachodni?

toof    5

Witam

Promar DRN to bliźniacza konstrukcja z Rauch MDS, nawet przekładnia jest taka sama tzn. Comer. Jak się przyjrzysz dobrze na zdjęcia to talerze rozsiewające też są identyczne. Jedyna różnica między tymi rozsiewaczami to trochę inny system ustawiania dawki, poza tym naprawdę nie widać różnicy. A i w Promarze jak popatrzysz to podziałka jest przyklejana i może z czasem zejść. Nie wiem czy orientowałeś się w cenach, ale za wersję w nierdzewce z nadstawką cena podchodzi pod 10 tyś.

izydor6280    637

jeśli znajdziesz dobrą używkę MDS,a to czemu nie, ale kto da Ci gwarancję że nie rozsypie się w ciągu 2-3 lat

nowy przy dobrej konserwacji powinien posłużyć przynajmniej 5 lat, po tym czasie zawsze można położyć nowy lakier i dalej hulać

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    261
też bym szukał MDS jednak zachodnią stal i farba jest lepsza niż u nas
  • Like 1

ZETOR TEAM

master21    0
A jak by coś się rozsypało w Rauchu to z promara pasowały by części bo orginale trochę kosztują

wojtal24    261
A co tam ma się rozsypał mi w tym roku poleciało łożysko na mieszadle łożysko 20zl i uszczelniacz 8zl talerze z kawsowki po 200zl ale tego się często nie wymienia

ZETOR TEAM

izydor6280    637

o większości produktów sipma mam zdanie że cena kosmos a wykonanie takie sobie

Sipma PR600 Eko

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Lukas85    15

chyba podkładu zabrakło...

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

wojtal24    261
o skrzynie mozesz byc spokojny tam za wiele nie ma co sie popsuc

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek14
      Witam mam pytanie jaka jest różnica między broną wirnikową a aktywną ?
    • Przez Luki1988
      Witam.
      Czy ktoś z forumowiczów miął przyjemność spotkać się z takim rozsiewaczem jak w linku https://sprzedajemy.pl/rozsiewacz-nawozu-dwutarczowy-lejek-langren-nowosc-wroblewo-2-e30984-nr42528437
      Pytam bo w tej chwili posiadam zwykłego lejka ale już czas na coś dwu tarczowego. Oczywiście jest dylemat czy polski nowy czy używka np amazone. Naczytałem się już na forum o polskich jakie to są blee, ale dobrą używkę też jest ciężko trafić i jeszcze z odpowiednimi parametrami do areału.
       Przeglądając oferty wpadł mi ten lejek dwu tarczowy. Ciekawy jestem tej maszyny. Co sądzicie? Można też dostać z lejem z tworzywa, odpada temat korozji zbiornika.
    • Przez Pasja
      Witam.
      Mam problem z rozpoznaniem czy to owca czy baranek. Dodam że okociła się 2 tyg temu i jest to owca kameruńska.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?

• Przez piotr_79
      Witam,
      proszę o pomoc szczególna prośba do osób które używały/używają te modele (ja tylko anna i bolko)
      Który kombajn jest lepszy LK 650 czy SL750 chcę zmienic obecny kombajn na jeden z tych modeli.
      Chyba że macie jakieś inne propozycje w tej półce.
      Jeśli można 2-3 zdania komentarza dlaczego taki model wg Was jest lepszy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.