globus512

Rekompensata za zaprzestanie hodowli świń

Polecane posty

globus512    18

Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze nie ma przepisów wykonawczych pewnie czekają aż ludzie sami zrezygnują to nie będą musieli nic płacić B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eagle19    21

Rekompensaty mają być w całej Polsce. Tutaj projekt przepisów http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12308452

Mają dopłacać 0,36 zł dziennie * liczba świń za 2017 * liczba dni nieutrzymywania świń, przy czym liczba świń to stan średnioroczny. Do wyliczenie stanu potrzebna jest księga świń, sumujesz liczbę świń na koniec każdego miesiąca i dzielisz przez 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba3211    0

wiadomo coś nowego w sprawie rekompensat? Składał już ktoś wniosek? Czy jeszcze nic nie wiadomo?

dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak wiadomo . Nie ma sensu składać , bo właściwie już program się kończy , a nowego brak . Najważniejsze że w mediach było jak rolników wspierają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zabawię się w górnika i zapytam: czy ktoś z Szanownych Forumowiczów (poza markiemfarmerem, bo on kwalifikuje się do każdego programu pomocowego) załapał się tę elitarną formę wsparcia?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek32    1

I ja odgrzeje kotleta. Dostał ktoś rekompensatę za zaprzestanie produkcji swin??? 

Edytowano przez adek32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obecnie można z tego skorzystać ? Mnie rok temu zbyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    228

Pewnie tak warunek strefa czerwona lub niebieska pozbycie się świń i papier od weta powiatowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zasady to ja znam . Tylko nie wiem czy obecnie to działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam
    • Przez Grzegorz95
      Cześć, chciałbym wystartować z hodowlą świń (puławskich). I moje pytanie brzmi tak czy z 5 hektarów byłbym w stanie utrzymać tak około 20 macior? Ile ziemi potrzebowałbym aby rocznie odchować ok 100 tuczników? Czy hodując 20 macior rocznie odstawiając około 100 tuczników, byłbym w stanie wyjść na plus, czy musiałbym odstawiać np. 200 lub 300 tuczników. Czy kupując zboże na pasze dla 100 tuczników jestem w stanie wyjść na plus czy nie? 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez AgroMajsterTeam
      chodzi o to żeby starczyło zboża do następnego zbioru ile się utrzyma świń ? ps. pyta mój wujek xd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj