Polecane posty

TABORET89    1

Siemka sorki ze nowy temat ale nie moge znalezc nic na temat mojego problemu... mianowicie kupilem ferdka i juz nie mam sily na niego, gina polbiegi ,rewers,wom,blokada, naped  raz s...a raz nie ma co moze byc przyczyna ... moze ktos mial podobny problem ... czetso jest tak ze nie ma np polbiegu D ale wystraczy pare razy zatrabic i wskakuje;d nie zawsze to dziala ... nieraz znow potrafi zginac wszystko wtedy jest masakra ... wspomne ze byl juz u niego serwis od korbanka wszystko sprawdzil mowil ze ok niby i 2 tysie poszlo ale niestey problem jest i to bardzo irytujacy co moze byc przyczyna ... wspomne ze nieraz jest tez problem ze swiatlami raz sa raz nie ...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Jak się płaci to się wymaga , i nie płaci się za nie wykonaną usługę jak to niestety jest u Korbanka zapraszam na warsztat na pewno ci to zrobię i będzie działało....

  • Like 1

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rolnik1973 , co to za buźka pod postem kolegi ? Znowu cieszysz że komuś traktor się psuje ? Oj Ty z piekła nie wyjdziesz .:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Nie cieszę się tylko smieję że przeklął polską prostotę i poleciał po cud techniki co tylko siadać i jechać miał być.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jakbyś nie miał fergusona z naklejką Ursus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Bardzo możliwe,że to tylko problem z masą na ciągniku lub nie stabilnym napięciem ładowania. Co by to jednak nie była za przyczyna to gdyby serwis od Korbanka Ci to naprawił to chyba nie tylko ja byłbym w ciężkim szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABORET89    1

a wiec sprawy tak sie maja masy razczej wszystkie poprawione a mianowicie pod kompami 4 sztuki nowe koncowki + zlapane linka do bloku pod schodami z prawej stony 3 sztuki + nowa plecioka , pod klakson + lampy zronione i przemostkowana jeszcze linka oczywisce ta cala kostka w kokpcie ... niby sie poprawiolo troche ale nie do konca nie dzialaly halogeny gore po wyjeciu bezpiecznika napiecie na zasilaniu jest ale gdy go wloze z powrotem napiecia juz nie ma co moze byc przyczyna ??? po zalaczeniu blokady i napedy wszystko wrocilo do normy ale polgiegi zginely wystarczylo dwa razy zatrabic i znow wszystko git  czy jeszcze gdzies sa te masy moze cos przebapilem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABORET89    1

Czesc przyczyna halogenow znaleziona wypalony kabel w kostce ... problem polbiegow i reszty znaleziona przyczyna uszkodzony jest nie sterownik ale ta przejsciowka ktora jest obok niego ona jest nie rozbieralna  wiecie moze gdzie moge cos takiego dostac jakis symbol nazwa bo nic na nim nie ma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
    • Przez Radosław142
      Witam. Kupiłem ciagnik na wiosnę. Jest on z 2008r ma teraz obecnie 6tys mth. Wszystko było okej przez dłuzszy czas. Szarpać zaczął przy pracy z ładowaczem, zrobiło się to nagle. Ciągnik szarpie jedynie do przodu ze sprzegłem jak i bez. Zaczeła się rowniez zapalać kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni ale to jedynie po dłuzszej pracy gdy sie olej rozgrzał. Kontrolka gasła gdy sie ciagnikiem zachamowało. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj