Skocz do zawartości
News
CLAASIK610c

Kalibracja skrzyni biegów Claas Arion 610 c

Polecane posty

dawid11461    0
Napisano (edytowany)

Silnik na 1500 obr/min, temp oleju 37 stopni jeśli dobrze pamiętam.
Naciskasz włącznik przedniego napędu i unosisz rewers w górę. 
Pojawi się komunikat "kalibracja w toku" dajesz rewers w przód i puszczasz przycisk napędu.
Po zniknięciu komunikatu, obroty na dół rewers na N gasisz maszynę na moment żeby zapamiętał kalibrację.

Jeżeli wersja CIS to zamiast komunikatu pojawi się kod błędu 

Edytowano przez dawid11461

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.
    • Przez dacjan123
      Witam mam pytanie czy ktoś mial taki problem z lexionem ze po odpaleniu zaraz kombajn gasł i wysfietla sie kimunikat ze zadziałał zespół ostrzegawczy silnika i wysfietla ikone ze jest maly poziom oleju w hydrostacie a olej jest zaczelo sie pierwsze raz za jakis czas tak dziac ze mi zgasł ale odpalilem i dalej kosilem a teraz juz jest tak ze odpali i odrazu gaśnie
    • Przez BartekTruszkowski
      Witam, mam problem z EPL, błąd 12188, wiem, że chodzi o regulację hamulca elektronicznego EPL, czy ktoś jest mi w stanie podrzucić skany z serwisówki odnośnie regulacji i kalibracji tego modułu. W zasadzie opis jak to zrobić mam, ale niestety brakuje w nim rysunków pomocniczych. Dzięki serdeczne.

Opis po angielsku bez rysunków.
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam poszukuję części do rozsiewaczu rcw3. Znacie jakies  sklepy w ktorych mozna kupic , np tasme , bębny, tarcze  Głównie mam pytanie czy jest możliwość dokupienia nóg podporowych skrzyni bądź całą skrzynie w dobrych pieniądzach ? Jedna firma zażyczyła 180 zł netto za wykonanie 1 nogi. Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam.
    • Przez Darekk310
      Witam
      Przy mocniejszym obciążeniu WOM to jest jak brona aktywna dostanie mocniejszego opory wyłącza wałek, kontrolka WOM zaczyna migać i wywala dwa błędy.
      id7685h, id7f02h
      Raz stało mi się to na prędkości 540 z 3 razy na 540 ECO. Czy wogule na ECO moge jeżdzic z broną aktywną?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.