Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
UrsusCzesio

Niedomykanie wideł i łżek (Troll)

Polecane posty

UrsusCzesio    303

Witam mam problem. Niedomyka mi się siłownik od chwytaka w trollu. Gdy wezmę choć troche gnoju nie domknie sie gdy wypadnie wtedy idzie domknąć :) Pro9szę o pomoc. bo nawet gdy pługi rozładowywałem to musiałem je wiążać bo łżka się otwierała :D

Wiadomość z agroFakt.pl

dawidg2    30

A moze tłok w środku przepuszcza albo się rozkręcił i nie uszczelnia. A w skrajnych położeniach czuć że pompa ma opór czy nie?

dawidg2    30

Musi wyjść. U mnie zawsze tłoki oddawaliśmy do zakładu się w tym specjalizującym. No opór pewnie jest bo się mniej przelewa. Jeszcze jeden sposób jest. Wysuń w skrajne położenie tłok, odkręć wąż tym co akurat wraca olej i patrz co się dzieje jak poleci z tłoka to przeciek.

Andrzej24871    12

Pewnie to będzie tłok , ale ja miałem taki przypadek że bolec/sworzeń sie wysunął i pod wpływem obciążenia jak sie obornik próbowało zabrać widłami to wtedy sie nie domykał a na sucho* sie domykał >> trzeba było dobić sworzeń i było ok (ten łączący obydwie łyżki znaczysie to ramko do którego przykręca się albo łyżke do sypkich albo widły do obornika)

kris14    259

U mnie winą takiej sytuacji była sekcja rozdzielacza, podłącz otwieranie chwytaka np. pod sekcję od obrotu i zobacz co wtedy się będzie robić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować