kristofmm

chodowla bydła

Polecane posty

kristofmm    0

Pany mam pytanie zaniemugł mi byk ok 450kg na tylne nogi (chwieje się ) ciężko mu wstawać , co może być przyczyną jak mu pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Zadzwoń po weta bo tu tyle znawców że zanim się czego kolwiek dowiesz to byk w kalendarz kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszmtz    55
Na odległość raczej nikt ci nie pomoże. Dzwoń do weterynarza niech go zobaczy. Można tu tylko gdybać co mu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ryszard123
      Bydło ma biegunkę (jaki jest tego powód).
    • Przez elamir
      Chciałbym zrobić okólnik dla bydła i myślałem o wersji drewnianej z uwagi na koszta. Jako słupy miałby robić podkłady kolejowe, a żerdzie zrobiłbym sosnowe z własnego lasu. Tak jak o trwałość podkładów się nie boję bo one to i pewnie mnie przeżyją tak zastanawiam się co zrobić, żeby jak najdłużej wytrzymały żerdzie. Sosna do najtrwalszych nie należy. Zaimpregnować to jakoś, czy tylko okorować? Ile lat może wytrzymać takie drewno?
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez Wojtek026
      Jakie są objawy czy odrobaczać całe stado, czy bydynkami, od jak małego mozna odrobaczać i jak często powtarzać, czy byli po ponad 600kg jest inny sposób jak zastrzyk?
      no i skąd te robaki i jak się bydło zaraża także jak często te odrobaczanie stosować? czy dezynfekcja budynków wskazana?
    • Przez ice2006
      witam mam problem z bydłem 2 sztuki padły w nocy prawdopodobnie od wzdęcia czy ziemniaki mogły im zaszkodzić dodam że daje rozdrabniane w ilości 10 wiader 20 l na 30 sztuk(co drugi dzień) a padły te sztuki które w sumie najmniej zjadały tych ziemniaków bo przeważnie były odganiane.Gdy ok godz 24 byłem sprawdzać to było wszystko w porządku leżały i żuły a na drugi dzień o 7 rano leżą zdechłe czy w takim czasie mogły dostać wzdęcia i paść?.Teraz boje sie zadawać te ziemniaki i nie wiem co z nimi zrobię bo kupiłem 10 ton.Czy samo siano wystarczy krową mamką?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj