Polecane posty

sannjas    0

Witam wszystkich!

Mam nietypowe pytanie - chciałem kupić kurnik i dostosować go do celów produkcji meblowej.

Kurnik jest dość spory 12x100 m. Obawiam się jednak jednego - zapachu. Rozumiem, że podczas produkcji broilerów kury zwyczajnie załatwiają swoje potrzeby na posadzkę i wszystko w nią wnika.

Czy jest sens zajmować sobie głowę tematem kupna kurnika a następnie czyszczenia go z ptasich odchodów? Czy to w ogóle da się zrobić?

Jakie są koszty takiego czyszczenia? Czy trzeba zerwać posadzkę i położyć nową?

Czy ściany też chłoną zapach?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Sannjas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
A skąd jesteś bo na wioskach bynajmniej w moich stronach jest sporo pustostanow jakieś stodoły

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kurzeniec(gnój od kur/brojlerów)jest dość mocny i intensywny w zapachu ale jak cały wywieziesz umyjesz dobrze ściany sufit kominy wentylacyjne i posadzkę przewietrzysz przez jakiś czas powinno pomóc jakbyś jeszcze odmalował  jaka cena za m2 takiego kurnika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Ubierz kombinezon i sodą kaustyczna pod ciśnieniem wymyj,soda jest silnym detergentem,wygryzie bakterie,wymiękczy nawet najstarszy zasechły obornik,zneutralizuje zapachy,po kilku godzinach wodą pod ciśnieniem opłukaj, zostanie czyściutki beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Cheesburger
      Mam pronara 82a. Chce wymienic baka na filtr puszkowy. Przystawke juz mam. Czy podczas wymany musze cos regulowac na tej podstawce? Co i w jaki sposob? Prosze o pomoc bo nie chce nic popsuc.
      I jak mierzyc to cisnienie? na zimnym? cieplym? przy jakich obrotach ile powinno byc?
    • Przez Arekb
      Witam, może wie ktoś jak zmienić obroty talerzy przy rcw aby kręciły się w odwrotnym kierunku co do oryginału , z góry dziękuje za pomoc 
    • Przez sobek112
      Zastanawiam się czy hodowla kur jest opłacalna? 3 lata temu kupiłem działkę 20ha w jednym kawałku, z dwóch stron jest las, najbliższe zabudowania w odległości 1km a działka graniczy z drogą wojewódzką. Teren lekko pagórkowaty, najbliższe miasto 10km są to okolice Mławy woj war-maz. Zrobiłem już warunki zabudowy na 6 kurników po 25tys. Wchodzić w ten 'biznes" czy sprzedać? 
    • Przez warchest
      Witam mam takie pytania . Otoz nadszedł czas by zmienic dach na budynku gospodarczym tzn to byla obora ze stodola teraz aktualnie jest tam przechowywane zboze przerobione na typowe magazyny . zmiana by byla i drzewa czyli wiezby dachowej oraz eternitu jest to duzy budynek .pytanie jest takie jak to teraz jest z tymi budowami itd czy jak firma bedzie mi to robic to musi mi wystawic jakas fakture czy cos i firma musi byc zarejestrowana itd  jak to dokladnie wyglada z firma taka umowe jakas z nimi sie podpisuje czy jak . a konieczna jest zmiana poniewaz drzewo skrakcialo juz i eternit tez juz kiepsko wyglada wiec jest to wymiana z koniecznosci i bardzo duzy koszt bedzie i obciazenie ale coz tak musi byc .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj