Polecane posty

Fugeo    277

Cześć!

Gdzie zakupię w internecie takie żarówki do podświetlenia kontrolek na tablicy rozdzielczej? Na żarówkach nie ma oznaczeń, symboli. Są one do Claasa Ares 657.

 

z1.thumb.jpg.5b8c6d507263cd39be6b8d3730aaa147.jpgz2.thumb.jpg.b9057d6d6c2b83b8b2cb5ac67dba558f.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym . One się wysuwają z tego plastiku . B|B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Czyli ma rozumieć, że nie trzeba kupować ich z tą oprawką tylko samą żarówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294

Pare takich mam.

@zetorki tu sie mylisz te nie są wysuwane i kolor oznacza moc, a ta podejrzewam że jest 1,2W. 

Edytowano przez t25a1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Na 99% one nie wysuwają się z tych oprawek. Dostępne w sklepach motoryzacyjnych , ogólnie wystepuje ich 2 rodzaje , różniące się wyglądem . najlepiej zabierz starą ze sobą.Ta posiada oznaczenie bodajże B8,5D.

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Występują zarówno wysuwane (znam przynajmniej trzy wielkości o różnych mocach w jednej wielkości) jak i nie wysuwane , ale tu częściej diodowe . Ta wygląda na wysuwaną . W wielu samochodach takie są w podświetleniu kontrolek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294
Nie ma co sprzeczać o gupote, własciciel powie czy sie wysuwa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale takie jak podałeś też się wysuwają :D . Mniejsza o to , ważne że kolega powinien takie dostać bez najmniejszego problemu . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marek3080
      Witam
      Jakie tutaj przychodzą żaróweczki?

      Te mniejsze to BX8.5D czyli standardowe samochodowe.
      A te na kontrolce STOP?
      Znalazłem http://www.sklep.gas...312,32590).aspx
      Czy te podejdą?
      Nie mam pomysłu już na te zaróweczki
      Pozdrawiam
    • Przez Przemo1991
      Witam chciałbym się dowiedzieć co oznaczają kontrolki na liczniku i jak długo podgrzewać świece przed odpaleniem. I czy jest jakaś kontrolka od tego. 

    • Przez diesel16v
      Witajcie . Mam problem z MF 6280 . Otóż przy przekręcaniu kluczyka na 1 pozycję pali mi się bezpiecznik F6 - +APC Dashboard Auto III czyli deska rozdzielcza . Nie palą sie żadne kontrolki , ciemno na desce . Dzieje sie to na postoju , gdzie jaki kolwiek ruch wykonywała tylko stacyjka . Przejże niedługo wszystkie kable , pozdejmuje osłonki i posprawdzam ale wydaje mi sie ze jest jakies zwarcie na stacyjce bo ona jest jedynym elementem który sie rusza . Dodam też ze przed tym jak się spaliło ze 3-4 bezpieczniki które wymieniałem , 3-4 razy normalnie przekreciłem kluczyk i byly wszystkiei kontrolki . A potem palił i 20 A i 25 A , bez znaczenia to było jaka moc . Ktoś jakiś pomysł jeśli nie pomoże sprawdzenie kabli wszystkich ? Wygląda mi to na jakies zwarcie stacyjki ale szukam zawczasu bo z elektryką stoję słabo . 
      PS. Przy zakupie ciągnika , stała sie taka sama sytuacja ale wymieniliśmy szybko bezpiecznik i działało a tu spaliło juz 3-4 . 

      Pytanie mam jeszcze jedno . Zanim popaliło mi bezpieczniki od deski , zauważyłem ze po przekręceniu kluczyka pojawia mi sie na predkościomierzu przez chwile liczba 88 bodajże . Ktoś mi powie co to znaczy ? Widziałem innego MF to tam znowu 88 czy 85 pojawiało i on mówił ze to jakiś błąd EHR jest . Chciałbym rozwiac wątpliwości . 

      Kolejne i juz chyba ostatnie dotyczy licznika paliwa . Nie pokazuje w ogóle stanu paliwa , sprawdzałem wszystkie kable ale wszystko jest podłączone . Wskazówka nawet nie drgnie.

    • Przez norbi9032
      Witam Mam problem z mf 3060 Mianowicie chodzi o brak świateł i podswietlenia zegarów. Działają tylko kierunkowskazy kogut i lampy robocze. Włącznik świateł działa poprawnie. Pomocy ciągnik potrzeby na już.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj