Polecane posty

Marcon    7

Witam. Ostatnio zakupiłem prasę Kuhn VB2160 lecz jak to zwykle bywa ze sprowadzanymi prasami nie posiada instrukcji obsługi. Pytanie mam następujące: czy ktoś posiada takową instrukcję? Rocznik 2013. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcon    7

Zakupiona została w Polsce a pochodzi z Norwegii. A  jeszcze jedno. Czy Vicon RV2160 różni się od Kunh VB2160 czy to jest to samo tylko pod inną nazwą?

Edytowano przez Marcon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcon    7

Odświeżam temat. Teraz trochę poważniejsza sprawa. Mianowicie wczoraj podczas pasowania siana wydarzyła się awaria jak na załączonym obrazku. Dodam że nie pierwszy raz mam problem z tym grzebieniem ponieważ często te płaskowniki sie luzowały i chodziły na boki jak chciały. Zdarza sie jeszcze tak że materiał po porbaniu przez podbierak i przejściu przez rotor w pewnym stopniu wraca na rolkę dociskową podbieraka. Gdy noże są wysunięte to już dantejskie sceny się dzieją. Cała prasa się trzęsie i tłucze, nie idzie robić z nożami. Może jakiś mechanik/serwisant kuhn się wypowie. Proszę o jakieś wskazówki co z tym zrobić pozdro.

IMG_20200728_152324.jpg

Edytowano przez Marcon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

a już chciałem zmieniać swoją jd 590 na taką, ale widzę że ta ma takie same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Novo181818
      Witam mam taki problem.
      Mam pług Kuhn Varimaster i podczas obrotu powinienem dać dźwignie do tyłu powinien się liniować następnie obrócić i znów wrócić do zapamiętanej szerokości. A ja muszę aby wrócił do zapamiętanej szerokości przesunąć dźwignię w drugą stronę. Gdzie może być przyczyna że tak jest? Próbowałem zamieniać węże na eurozlaczach i nic.
      Może to być wina kostki?
      Jak już długo popracuje zauważyłem że główny siłownik popuszcza czyli się delikatnie chowa co od razu widać że pierwsza skiba nie dosypuje. Siłownik ma zmienione uszczelniacze i on nie cieknie. Też to będzie wina kostki?
    • Przez grego
      Ktoś miał okazje wymieniać groty redlic w siewnikach kuhn? Czy są w ogóle zamienniki, bo jak na razie nie znalazłem i druga sprawa gdzie znaleźć stalowe nity 7mm? Ci to też zawsze wymyślą by utrudnić.
    • Przez rolnik0987654321
      Witam mam pytanie przymierzam się do zakupu siewnika do kukurydzy, wchodzą trzy siewniki w grę . 
      1. KUHN Maxima 2 
      2, Monosem NG plus 4
      3. Gaspardon MTE 6 rzędów 
      Moje pytanie jest do khuna chodzi m i o wagę siewnika bo przedstawiciel powiedział  ze 4-ka warzy około 1,5 tony co jest mi ciężko uwierzyć . i drugie pytanie chodzi o te koła napędowe tylne do nawozu podobno pękają mocowania tych kół i czy New holland T6.120 da rade z tym siewnikiem .  Jeżeli ktoś posiada dany siewnik proszę o odpowiedz 
    • Przez kaamil12
      Siemka, ktoś ma jakieś opinie o opryskiwaczach kuhn/ kverneland  ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj