Polecane posty

maciej1977    0

Cześć. Jestem nowy na forum i nie wiem czy dobrze trafiłem z działem, ale chodzi mi o to czy ktoś słyszał może o takim ciągniku tomtrack tt 1400. Jest wystawiony na otomoto:

https://www.otomoto.pl/oferta/tomtrack-tt-1400-4x4-kabina-silnik-perkins-ID6zJpLq.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Nie wiem co to za dziwo oprócz tego że chińskie, że silnik perkinsa i  że 60 kucyków.

Widziałem to osobiście i rzeczywiście perkins (robiony w Chinach ale zawsze), całkiem nieźle wygląda ale...

I tu właśnie pytanie czy ktoś może wie coś więcej o takiej marce bo ja nie mogłem się niczego dogrzebać. ponoć sprowadzony z Holandii, pracował na autostradzie. Jeśli ktoś coś wie to proszę o pomoc bo podoba mi się ten ciągnik a nie chciałbym strzelić sobie gola i kupić coś do czego nie kupię cześci. Z góry dzięki za pomoc

extrabyk    5579

W Polsce było to sprzedawane pod marką Foton i pod tą marką szukaj informacji o ciągniku i dostępności części na terenie Polski. Opinię raczej mają słaba i ceny też niskie pokazują i tak zawyżoną wartość. Sprzedawały się dość marnie i nowych już nie ma. Teraz mają coś w nowym zupełnie opakowaniu ale jakość raczej ta sama. Ja osobiście odradzam ale to tylko moje zdanie.

• Thanks 1

maciej1977    0

Dzięki za info. Tak gdzieś właśnie słyszałem że foton w pewnym momencie sprzedawał swoje produkty pod różnymi markami między innymi tomtrack ale chciałem się upewnić.  A skoro jesteś w temacie to może zaproponujesz jakiś traktor ok 60 kucyków, z przodem w miarę nie stary bez zbędnej elektroniki.Byłem zainteresowany zetorem 7245 ale jak widze ceny i stan to aż mnie boli. A chińczyki zwłaszcza z fotona wbrew pozorom mają całkiem niezłą opinię. Sąsiad ma fotona 704 jako główny traktor na 30ha i mówi że nie może na niego złego słowa powiedzieć, nawet jak coś się zepsuje to albo dopasuje z ogólnodostępnych produktów albo nie są bardzo drogie. A wracając do tomtracka tt1400 to który z modeli fotona? Czyżby 604? A może znasz jakiegoś specjalistę na forum od chińczyków?

Wiadomość z agroFakt.pl

extrabyk    5579

Aż tak się nie znam żeby wiedzieć który model jest odpowiednikiem. W galerii "ciągniki" jest trochę Fotonów. Przejrzyj i odezwij się do właścicieli. Dostaniesz dobre i złe opinie i wyrobisz sobie na nich swoje zdanie :D Znajomy miał model ok 80 KM. przez kilka miesięcy...to były ciężkie miesiące w jego życiu a jak się żona dowiedziała ile dał a za ile sprzedał to do dziś mu wypomina mimo,że kilka lat już minęło no ale co się dziwić skoro musiał spuścić prawie 20 tyś. żeby to sprzedać a jeszcze coś tam dołożył bo awarie były. Mógłbym go popytać ale to zbyt drażliwy temat...kiedyś przy mnie ktoś o ten ciągnik zapytał to kolega odpowiedział tylko "weź się odpier**l" :D

W tych cenach ja bym szukał starego Forda, MF, Renault lub International-Case. To wszystko proste i solidne ciągniki i za ok. 30 tyś. można już coś wartego uwagi trafić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj