PawelS

Opinia o firmie Perfect-Agro Koluszki

Polecane posty

Potrzebuję opinii na temat przyczep z Agro Perfect z Koluszek chodzi mi głównie o hl8011 z burtami 60+60 i trójstronnym wywrotem jak je oceniacie wykonanie opinie użytkowników poważnie myślę nad zakupem i wacham się nad taką po kompletnej odbudowie bądź używaną metal fach albo z Metaltech głównie 10ton których nie ma za dużo w ogłoszeniach.

Edytowano przez JOHNDEERE5080M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorzsad    0

Witam. Potrzebuję informacji o przyczepach odbudowanych prze firmę Perfect agro. Jak wygląda ich użytkowanie, wytrzymałość na obciążenia i szczelność. Na zdjęciach wyglądają super. Będę wdzięczny za wszekie informacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Mam od nich Hlke 6011 będzie już 4 sezon są detale do których idzie się przyczepić ale jak za taką cenę nie ma co oczekiwać cudów i był to dobry zakup którego nie żałuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga przyczepa oczywiscie 10 ton. Jak zawsze wszystko się zgadza i jest dobrze zrobione. Jesli nie widać różnicy  to po co przepłacać 😉  Dostawa tydzień przed terminem . Pozdrawiam 

20210701_172142.jpg

20210701_172033.jpg

20210701_172215.jpg

20210701_172202.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcel16v    0
Napisano (edytowany)

Witam ,a czy te ich przyczepy ósemki nie są czasami na ramię wzmocnionej od  szóstki bo mają proste ramy a nie giete?

 

Edytowano przez marcel16v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Proste ramy były też od ósemki, ale miały 18mm. Najczęściej te ich ósemki są na ramie z szóstki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcel16v    0

No właśnie oglądałem bo znajomy od nich kupił,i rama wygląda jak od szóstki do tego musiała być mocno skorodowana bo po piaskowaniu widać ubytki materiału.Wywrot nisko podnosi ,można ustawić na zaworze ,ale linka zabezpieczajaca skrzynie jest za krótka, trzeba przerobić. I podłoga  pomalowana jest na pył po szlifowaniu i odbite ślady butów. Oprócz tego ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Rama jak jest w gorszym stanie, tym tańsza w zakupie, więc zarobek większy. Z tym podnoszeniem to wszyscy narzekają, że linke trzeba przedłużyć, bo się zboże nie zsypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

Kupiłem 6t i użytkuje od 2 lat. Ramę sam sobie wybrałem, wywrot trzeba przedłużać bo mają niską hale i po prostu nie ma możliwości wyżej podnieść. Jak dla mnie konstrukcyjne bomba, przyczepa dźwiga po 11ton zboża albo ziemniaków (zboże kieruje do tylu). Jak miałbym szukać jakiś duperelów do których miałbym się przyczepić to jest trochę wysoką na ramię i podłoga mogłaby być jednego arkusza blachy. Gdy kupowałem była 1/3 ceny nowej chyba nie ma co narzekać nie?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Jakie przyczepy porównywałem? Mi wyszło ok10 tyś, między ich 8mka a nową 10tką paletową. Wolałem nową


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Ze 2-3 lata temu różnica była około połowe nowej, ale na dziś dzień to moim zdaniem poszaleli z cenami tych remontowanych. Na dodatek brakuje im już ładnych ram i albo robią ze szrotów, albo same osie i ramy robią sami, ze stali, która trudno powiedzieć czy jest konstrukcyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Jakich konkretnie przyczep? 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Remontowane w porównaniu do Pronaru. Nie mówie tylko o PA, ale również innych firm remontujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Gdy się zapytałem w październiku 2021 o nową 8tonową to zaśpiewali mi 50(netto) tyś a jak chciałem koła tirowskie i wymiary paletowe to zaśpiewali mi 60 a jeszcze nie wspomniałem że chciałem hamulce hydrauliczno pneumatyczne dlatego kupiłem z Koluszek. Wtedy kosztowała 40Kpl, mało tego chciałem jeszcze ze zmianą konstrukcyjną.

Dwa tygodnie temu przywieźli mi z Koluszek. Jeszcze jej nie wypróbowałem w 100 % bo ciągle pada a ciągnik poszedł na serwis wtedy napisze więcej ale na pewno nasypię do pełna pszenicy. Na razie mogę powiedzieć że jeżeli wsadzicie uszczelkę między 1 a 2 burtę to macie szczelność wodną, nic nie cieknie.

Nie rozumiem dlaczego chcecie w jednym arkuszu podłogę, Ja wolałbym 4mm podłogę pospawaną niż 3mm w jednym arkuszu. Koronowo,Gniezno odpadło dlatego  że burty mi się nie podobały i szaberek oszczędny, jeszcze parę rzeczy by się znalazło.

Nowa przyczepa taką jak chciałem obecnie kosztuję 72 tyś netto -8 tonowa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327

Niby co nowe to nowe.ale jak golas 6 t z pronaru 60 tys to już lepiej hl przynajmniej  jest plandeka .koła tir i paka większą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Koła tir z pogłębianym bieżnikiem na mokrym sie nie sprawdzają, to odrazu Ci mówię. W Pronarze mam nadlewki, ale rolniczy bieżnik i idą całkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Przedtem miałem rolnicze i jak woziłem obornik po polnej drodze i było mokro to za każdym razem jak wjeżdżałem w dziurę to była większa. Teraz mam tirowskie i moim zdaniem wyrównuje dziury jak jeżdżę po polnej drodze. Po bardzo mokrej drodze jedne i drugie jeżdżą w prawo i w lewo, na asfalcie dużo lżej idą tirowskie. Po za tym tirowskie łatwiej naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Ok. Skoro tak sądzisz, to Twoja sprawa. Ja wiem, że na mokrej ziemi na tirowskich kołach przyczepa mimo hamowania i stojących kół poleciała na bok i o mało się nie wywróciła, natomiast na rolniczych normalnie zjechała. Mówie o R22.5, ale bieżnik typu FARMER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pabliww    0

Ktoś zamawiał w ostatnim czasie i jest w stanie wypowiedzieć się na temat obecnego wykonania? Bo przez 3/4 lata mogli zjechać z dokładnością wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KrychxU
      Witam forumowiczów, z powodu braku dużej ilości czasu nie zdążyłem przejrzeć całej zawartości forum odnośnie wzw. Rozrzutnika warfarmy. 
      Głównie chodzi mi o to by posiadacze określili ile mocy potrzeba by ten rozrzutnik nie stawiał oporu, mam zetora 7211 i myślę że w tych 6 tonach na suchym gruncie da radę, jaka jest wasza opinia na ten temat? 
      I jeszcze jedno, czy ten model Rozrzutnika z pionowymi wałkami jest godny uwagi? 
      Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze. 
      Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez ArturKa
      Witam czy warto kupić siewnik do kukurydzy "klein multicron" 6 rzędów obsiewał by 30 h rocznie. 
      Lub podać swoje propozycje siewnik tylko 6 żędowy do 15 tyś. 
      Dziękuję za pomoc. 
    • Przez magdar
      Szybkie pytanie, jakieś opinie o firmie Tomy M&C z Lutomierza?  Mam umówiony transport po zboże ale, że nie płacą gotówką wolałabym poznać opinie kogoś kto z nimi handlował. Z góry dziekuje za pomoc
    • Przez szwagier84
      Witam W przyszłości planuje zakup wyżej wymienionego ciągnika oczywiście używanego. Proszę użytkowników którzy takowy ciągnik posiadają o opinię na jego temat. Plusy minusy najczęstsze usterki koszty serwisowania. Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Pozoga
      Witam wszystkic. Jestem tu nowy i potrzebuje najwięcej informacji na temat ciągnika renault 854 mi symbol silnika to mam D226-4  R204 jaka jest jego moc??? Z góry dziękuję.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj