PawelS

Opinia o firmie Perfect-Agro Koluszki

Polecane posty

PawelS    282

Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 

http://www.remonty-przyczep.com/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Nie daleko od mnie jest ta firma. Słyszałem że porządnie wykonują remonty i nawet z najgorszej zrobią jak nową. Targuj się potrafią jeszcze sporo opuścić.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

No jeżeli to co na zdjeciach i cena rzeczywiście o połowę niższa to myślę ze warto.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

Wujo od nich ponad miesiąc temu przyczepę 14t zamówił i do czerwca czy lipca ma być, taki mają zbyt na te przyczepy. ;) Na miejscu oglądaliśmy gotową tylko 12t to solidnie zrobiona i malowanie lepsze niż nie które firmy dobrze znane. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Jadę do nich w następnym tygodniu uzgodnić szczegóły zostawiam 1000zł zaliczki bo tyle sobie życzą i będą robić, obiecali że w czerwcu będzie już u mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

Wujo też tysiąc zaliczki zostawił. Na umowie pisze dokładna data dokąd mają czas i nam powiedział, że dla nich to rzecz święta, ogólnie konkretny gościu. :) A ilu tonową przyczepę bierzesz? Wujo dzień przed wyjazdem dzwonił to miała być do maja/czerwca, pojechaliśmy następnego dnia to obejrzeć i wujo się zdecydował to tak jak wyżej pisałem na umowie jest data z czerwca/lipca nie pamiętam już dokładnie. :) Ilu tonową bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo porządna firma. Solidnie pospawane, dokładnie pomalowane farbą 2 składnikową. Zrobią z niczego naprawdę fajną przyczepę. Naprawdę polecam firmę, jest niedaleko mnie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

FV pełnej nie mogą wystawić bo to nie jest cała nowa przyczepa jedynie za remont czyli na kwotę około 17 tys w moim przypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr190497    0

Koledzy też mam zamiar kupić od nich przyczepę i jak sprawują się przyczepy.Chodzi mi tu głównie o ramę przyczepy czy nie pęka i się nie gnie przy rozsądnym załadunku materiałem.Ponieważ jak oni zrobią ze starej ramy która była może popękana lub pogięta. 

Edytowano przez Piotr190497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

I jak wrażenia po sezonie z tą przyczepą? Rozmawiałem z jednym z użytkowników i ma kilka zastrzeżeń, przede wszystkim o zbyt krótkim siłowniki co powoduje niskie podnoszenie się przyczepy i problem ze zsypem zboża z niej. No i tańczenie na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Siłownik jest 4 tłokowy wiec podnosi naprawdę wysoko, tylko trzeba przestawić na lince odcinającej zawór bynajmniej u mnie tak było. linka była ustawiona w połowie siłownika wiec podnosiło dosłownie na 2 metry w górę dalej linka odcinała zawór i nie podnosił wyżej, przesunąłem linkę i było git. Co do tańczenia na drodze u mnie czegoś takiego nie zaobserwowałem nawet przy 45km/h jak jeździłem NH szła prosto za ciągnikiem. Przyczepić się mogę jedynie do szczegółów np szyber w tylnej burcie jest zbyt delikatny wygięty ze zwykłej blachy, zbyt głębokie fale w burtach od środka gdzie potrafi się zboże w minimalnych ilościach nazbierać i nie zlecieć. A tak ogólnie jestem zadowolony z zakupu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

A rama w jakim stanie jest? Bo ta, którą oglądałem u faceta miała pod farbą widoczne bardzo głębokie wżery, czyli musiała być konkretnie zardzewiała. On się dopiero po kupnie dowiedział, że podobnież można u nich wybrać sobie rame. Po za tym nie podobało mi się, że górna zabudowa wisi przy wywrocie tylko na kulach, nie ma podpór, jak np w Pronarze i w razie pęknięcia kuli cała góra spada na dół... Górna zabudowa ładnie jest zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2018 o 18:13, Rowan napisał:

A rama w jakim stanie jest? Bo ta, którą oglądałem u faceta miała pod farbą widoczne bardzo głębokie wżery, czyli musiała być konkretnie zardzewiała. On się dopiero po kupnie dowiedział, że podobnież można u nich wybrać sobie rame. Po za tym nie podobało mi się, że górna zabudowa wisi przy wywrocie tylko na kulach, nie ma podpór, jak np w Pronarze i w razie pęknięcia kuli cała góra spada na dół... Górna zabudowa ładnie jest zrobiona.

Kolego, jaka podpora przy wywrocie. Szukałem po przeczytaniu twojego wpisu na stronie pronara i nic nie znalazłem, podsuń jak możesz jakiś link. Widziałem kiedyś na oczy jak przyczepa leci na bok i takie podpory to ciekawa sprawa by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

To dwa jakby ślizgi oparte na tylnej belce z kulami


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witam. Po sezonie z przyczepą 10t spokojnie moge polecić firmę.  Rzepaku wchodzi 12 ton a pszenicy prawie 14. Całość bardzo dobrze wykonana i co najważniejsze nic sie nie sypie. spacer.png

20200508_193007.jpg

20200508_193830.jpg

Edytowano przez konstruktor1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Dlaczego opony 19,5 ? czy to 22,5r tylko zdjęcie tego nie oddaje ? Moja tylko mniejsza 6011 ma już 2 lata będzie 3 żniwa u nas również ma się dobrze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KrychxU
      Witam forumowiczów, z powodu braku dużej ilości czasu nie zdążyłem przejrzeć całej zawartości forum odnośnie wzw. Rozrzutnika warfarmy. 
      Głównie chodzi mi o to by posiadacze określili ile mocy potrzeba by ten rozrzutnik nie stawiał oporu, mam zetora 7211 i myślę że w tych 6 tonach na suchym gruncie da radę, jaka jest wasza opinia na ten temat? 
      I jeszcze jedno, czy ten model Rozrzutnika z pionowymi wałkami jest godny uwagi? 
      Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze. 
      Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez ArturKa
      Witam czy warto kupić siewnik do kukurydzy "klein multicron" 6 rzędów obsiewał by 30 h rocznie. 
      Lub podać swoje propozycje siewnik tylko 6 żędowy do 15 tyś. 
      Dziękuję za pomoc. 
    • Przez magdar
      Szybkie pytanie, jakieś opinie o firmie Tomy M&C z Lutomierza?  Mam umówiony transport po zboże ale, że nie płacą gotówką wolałabym poznać opinie kogoś kto z nimi handlował. Z góry dziekuje za pomoc
    • Przez szwagier84
      Witam W przyszłości planuje zakup wyżej wymienionego ciągnika oczywiście używanego. Proszę użytkowników którzy takowy ciągnik posiadają o opinię na jego temat. Plusy minusy najczęstsze usterki koszty serwisowania. Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Pozoga
      Witam wszystkic. Jestem tu nowy i potrzebuje najwięcej informacji na temat ciągnika renault 854 mi symbol silnika to mam D226-4  R204 jaka jest jego moc??? Z góry dziękuję.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj