News
krzychzg

Sprawdzanie obecności: Orawa i Podhale zgłaszać się ilu nas jest.

Polecane posty

krzychzg    28

Kto z Orawy, Podhala? Meldować się.

Ciekawi mnie ilu tu rolników z okolicy?

Może się okaże, że sąsiad spotka sąsiada.

Ja pierwszy (oby nie jedyny) - Orawa.

jacus    206

chcialbym zameldowac moj ciagnik- sprzedalem go pare lat temu do lipnicy wielkiej:D:D:D.

do jablonki wedruje tez nasze bydlo i swinie-bardzo im tam sie podoba bo jeszcze nigdy nie wrocily9_9.

kolo mnie mieszkaja gorale z roznych czesci karpat-ale nie wiem czemu "lorawiakow" nikt nie lubi, moze mi wyjasnicie dlaczego ??? cos mi swita jakis pomnik w chocholowie-moja wychowawczyni byla goralka a jej maz geodeta robil komasacje na orawie, stoi jeszcze ta wieza triangulacyjna-chyba z lipnicy ja pamietam ??????

• Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

krzychzg    28

Karpaty to ruskie. Oni nikogo nie lubią.

My z Beskidów.

Bydło ja wolę sprzedać niż oddać złodziejom z K.

Jakieś wierze po wzgórzach stoją widać od Jabłonki. 

Ta komasacja to była tylko w Lipnicy Wielkiej to do dziś tam niezłe jaja mają. Dobrze wiedzieć kto im to zafundował :D

Jaki model ciągnika?

Edytowano przez krzychzg

jacus    206

to byl zetor 6245 -idealny w gory ,oczywiscie po kapitalnym remoncie skrzyni biegow i silnika, juz stracilem nadzieje ze go sprzedam za rozsadne pieniadze az trafil sie budowlaniec co ma hektar pola i troche lasu i chcial dobrze zainwestowac ojro zarobione w niemczech:D

ja jestem goralem nizinnym -gory widze przez okno9_9, pare razy w roku-i to nie w kazdym- tak na przelomie kwietnia-maja widac ode mnie babia gore i police- my sadzimy ziemniaki a tu za oknem snieg, to naprawde monumentalny i piekny widok, w lini prostej to sporo ponad 100 km, 

u nas tez byla komasacja- jeden gosciu to sie sadzil ponad 30 lat zanim umarl, z nami prawie do konca zycia nie rozmawial bo ojciec wzial po nim kawalek dziadowskiej laki tylko temu zeby miec dobry dojazd do reszty pola.

od nas woza bydlo i swinie bo zlikwidowali prawie wszystkie male ubojnie a wraca mieso - jakos nigdy nie slyszalem zeby ktos narzekal na wage czy cos, 

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafa5
      Witam, mam problem w MF 520. A mianowicie w tamte żniwa na koniec zaczął grzać mi się olej hydrauliczny(gotować). Zimą wymieniłem olej hydrauliczny i filtr oleju i nic to nie pomogło. Po ok. pół godzinie koszenia olej w zbiorniku zaczyna się gotować, hydraulika przestaje działać (nie podnosi heder) no i jest problem. Może ktoś coś podpowie w temacie, pozdrawiam
    • Przez pawel6200
      Czy wiecie czy dostane sie tym wizjerem do hamulca wom???
      Zamierzam go wymienic czy duzo jest rozbierania w srodku??
      Nie moge znalezc w katalogu strony z hamulcem przez co pytam
      Pozdrawiam

• Przez MarcinJaroslaw
      Jaki system z tych trzech się najbardziej opłaca:
      1.w gospodarstwie uprawia się zboża kukurydzę i łąki
      2.w gospodarstwie uprawia się kukurydzę i łąki a wszystkie zboża się kupuje
      3.w gospodarstwie uprawia się tylko kukurydzę a sianokiszonkę i zboża się kupuje 
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.

• Przez damiandg
      Witam czy znalazł by się ktoś z okolic Dąbrowy Górniczej +- 50km kto wynajął by mi pług zachodni 3 skibowy obrotowy lub zagonowy. Chodzi mi tylko o to żeby przetestować czy na mojej glebie zachodnie pługi będą się sprawdzać bo mam Euro-masza i to jest porażka na mojej glinie. Cena do ugadania i transport po mojej stronie. Byłby jakiś chętny?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.