petro11

Brona talerzowa Farmet Softer czy inna?

Polecane posty

petro11    29

Witam. Chcę kupić do Johna 7730 bronę talerzową 5metrów. Diler namawia mnie na Softera z Farmetu ale nie znam opinii na jej temat? Słyszeliście może o tym sprzęcie? Mam agregat uprawowy czeski i siewnik i jest ok, ale jak to z talerzówką jest to nie wiem. Jeśli chodzi o cenę to np Farmet od Amazone w podobnej specyfikacji to jakieś 30tys różnicy. Maszyna bez PROWu to cena ma znaczenie. Podobno jakość Farmetu nie odbiega, a nawet słyszałem że przegania zachodni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
myślę że patrzac na cały ich asortyment to porządna maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Jednak opinii na forum nie otrzymałem ale obejrzałem jak wygląda Softer 6metrów po 3 latach użytkowania na 2tys ha i jestem mile zaskoczony trwałością. Sprzęt wygląda na to że faktycznie nie odbiega jakością od zachodniego  ale cena jest b. dobra i myślałem o Amazone ale przy 5metrach za Amazona trzeba zapłacić prawie 40tys więcej!!! Do tego Amazone ma cieńsze talerze i podobno słabsze więc Softer 5metrów już zamówiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michalnh
      Witam,
      Mam do sprzedania mocną i solidną talerzówkę Akpil szerokość robocza 3m, więcej informacji w ogłoszeniu pod linkiem:
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html#919789e367
       
       
    • Przez dzony9203
      Witam.
      Zastanawiam się nad zrobieniem ramy do bron ciezkich.
      Myślę aby domyślnie miała 6-7 pól, składana oczywiście. Pewnie hydraulicznie. 
      Będzie to ciągnąć ciągnik o mocy 80 koni.
      Z jakiego materiału radzicie zrobić ramę? Profil, ceownik czy może dwuteownik? Jak grubość ścianki?
      Pozdrawiam.
    • Przez franky69
      Witam, 
      Czy możecie się podzielić doświadczeniami co do kąta pracy talerzy w bronach.
      Co producent to inne ustawienia talerza, ale które robi najlepszą robote 
       
    • Przez NH8670
      Witam zamierzam kupić talerzówke używaną ciąganą składaną na co  zwrócić uwagę mam jeden egzemplarz upatrzony marki FROST 4.8m czy lepiej sobie darować?
    • Przez kamil1614
      Witam.
      Kupie wirnik środkowy do brony aktywnej sicma 2,5m ,ten który miałem obecnie pękł ,prosze o kontakt 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj