tomek_firmaTr

Opinie na temat serwisu z krzywonoś

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, chciał bym zasięgnąć informacji od posiadaczy maszyn z Krzywonoś. Jak oceniacie serwis: Czas przyjazdu od zgłoszenia, Fachowość mechaników, Dostęp do części od ręki itp.

Bardzo zależy mi na prawdziwych opiniach, planuję zakup od nich traktorów, a dochodzą mnie słuchy że serwis to nie jest ich mocna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

mój szwagier ma zetora 8441 z turem robil serwisy tylko gwarancyjne u nich i dojechali na umówiony termin natomiast jak wymieniali mu błotniki na tylnych kolach to tak je zamontowali ze w srodku kabiny miedzy podloga a blonikiem można było reke wadzic i nie umieli tego poprawić w końcu szwagier sam to zrobil bo się wkurzyl na nich.

Teraz natomiast chce brac drugi ciągnik i powiedział ze nie bierze od nich bo maja drogo i zdecydowal się na Deutza dealer bogate bo w tym samych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie, pochwał to nie zbierają, Wymienić olej na i filtr to każdy na przysłowiowym rowie wymieni. Chyba temat Case sobie odpuszczę. A ktoś coś jest w stanie mi powiedzieć na temat dilera Masseya z Borkowa Kościelnego ? Ostatnio zatrzymałem się tam przejazdem, rozmowa była bardzo sympatyczna, lubię jak ktoś do handlu podchodzi na przejrzystych zasadach. Natomiast pytanie jak to teraz jest z tym Masseyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj