Polecane posty

Rafaell31    0

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się informacji na temat rasy Charolaise, opinie, spostrzeżenia itp. 

Czy ktoś się orientuje gdzie w woj. Podlaskim mógłbym kupić czysto rasowe sztuki. 

Z góry byłbym wdzięczny za odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FISH
      Witam!
      Mam okazje kupić ciągnik Deutz Fahr z serii Agroxtra model 4.57 >>cos takiego<<, jednak niewiele wiem o tych ciągniczkach. Na forum znajduję jedynie informacje na temat serii agrofarm i agrotron. Byłbym wdzięczny za wszelkie informację dotyczące wyżej wspomnianych traktorów.
      Aha, ciągnik ma pracować w 25 hektarowym gospodarstwie nastawionym na produkcje mleka.

      Z góry wielkie dzięki!!
    • Przez adamg
      co o nim powiecie
    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez KrzychuM
      co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???
    • Przez DeutzDX110
      Witam wszystkich użytkowników!!! Chce zkupić kombajn Deutz Fahr 35.80 prosze o informacje na temat jaka jest wydajność, moc silnika wielkość zbiornika, jak jest z czyszczeniem i stratami a także jeśli ktoś wie jak jest z awaryjnością i dostepem części zamiennych. Ma on pracować na ok 120ha czy da sobie rade??? PROSZE O ODPOWIEDZI UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY MAJĄ TAKI SPRZĘT LUB GO ZNAJĄ. Z GÓRY DZIĘKI!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj