Skocz do zawartości
News
krzysztofsmok77

Renault 110.54 problem z odpalaniem (bezpiecznik)

Polecane posty

Mam problem z moja reno 110.54 rok produkcji 1997. A mianowicie gdy chce odpalic i przekrecam kluczyk to w momencie gdy juz rozrusznik startuje przepala sie bezpiecznik. Bylo wszystko ok do wymiany akumulatora na nowy. Od tego momentu zaczol przepalac sie bezpiecznik. Co moze byc przyczyna? Wiem ze cos robi zwarcie ale gdzie szukac przyczyny?

nuss    0

sprawdz napiecie podczas pracy  albo elektromechanik powinien pomoc nic skomplikowanego

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leon8875
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy tego komputera otóż  ostatnio kupiłem opryskiwacz z tym pc i mam problem że gdy ustawiam wydatek 200l/ha  to w realu idzie mi gdzieś 250l, ciśnienie na komputerze pokazuje mi 3 bar a na.manometrze 3.5 I nasuwa się pytanie czy można to skalibrowac ?
    • Przez shanatho
      Witam. Problem jest taki jak w tytule, bezpieczniki wszystkie są całe, awaryjne działają, nowy przerywacz, nie ma prądu w kablu w przełączniku kierunkowskazów. Jakieś pomysły? 
    • Przez axel84
      Witam mam problem z podnośnikiem w Hurlimann H 5110. A mianowicie przy pracy z pługiem przy podnoszeniu zacina się lub samoczynnie podnosi do góry. Rozdzielacz był robiony chromowany pompa po regeneracji tłoczysko zrobione siłowniki wspomagające zrobione filtr hydrauliki wymieniony olej wymieniony jak w specyfikacji . Traktor jest z turem tur chodzi dobrze szybko podnosi tak samo kiper. Proszę o pomoc  bo nie wiem co tu jeszcze zrobić by ten podnośnik chodził jak należy . 
    • Przez marek911
      Witam. Co moze byc przyczyna ze jak dam na opuszczanie to podnosnik podnosi dochodzi max do gory i opada. Nie opada tak jak to normalnie powinno byc tylko na opuszczaniu idzie w gore i wtedy dopiero opada. Oczywiscie mam EHR 
    • Przez Patryk212
      Witam posiadam renault 110.54 z 3 półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym. Problem polega na tym, że jak przesuwam rewers to nie chcę od razu jechać. Gdy nie jest rozgrzany to tak nie ma. Co to może być?