Zaloguj się, aby obserwować  
TadzikC360

Skład paszy dla loch

Polecane posty

TadzikC360    16
Witam czy ktoś z forumowiczów utrzymuje trzodę chlewną na paszach Neorol i czy mógł by podać skład paszy dla loch luźnych, prosnych i karmiących. Z góry dziękuję :) ;)
Lub na innych paszach typu; Biofeed, Blattin, Sano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
daj tak jakby jest na worku i będzie dobrze. u mnie Sano świetnie się sprawdza. kiedyś nawet miałem pomysł żeby coś zmieniać ale jest tak dobrze że szkoda ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez burdzio2
      Mam problemy z prośnością loch\loszek większość z nich mi powtarza. Nie wiem czy to jest uzależnione od loch czy od knura. Mam knura Petrena, ma 3 lata i nie wiem czy nie jest już za stary. Jaka waszym zdaniem jest najlepsza krzyżówka loch. I jakiego knura najbardziej polecacie. Czy nie wiecie gdzie w województwie opolskim sprzedają knury hodowlane.
    • Przez Sport
      Witam chciałbym dobrze zbilansować paszę dla byczków w wieku 7 miesięcy, waga około 250 kilo. Kupiłem preparat Sanbul, kredę pastewną, granulowaną i zastanawiam w jakich proporcjach to stosować z innymi paszami którymi teraz karmię, czyli siano do woli i śruta z mieszanki ( jęczmień, owies) rano wieczór. Czy lepiej zamiast siana byłoby stosować kiszonkę?
       
      Czytałem że ktoś daje sanbul 1 do 10 ze śrutą, ile do tego dosypać kredy? No i ile kilo takiej mieszanki na jednego byczka
      Proszę o propozycje i rady bardziej doświadczonych kolegów, dodam zależy mi na uzyskaniu optymalnych przyrostów przy jak najmniejszym zakupie pasz obcych.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez xyz2012
      witam prowadzę aktualnie cykl otwarty. warchlak z zagranicy i tucz .chciał bym w jednej osobnej chlewni ale leżącej w tym samym tym samym gospodarstwie rozpocząć hodowle loch przy dalszym kupowaniu warchlaków. jak myślicie czy to może się udać?? czy choroby bedą się mieszać itd???prosze o wasze opinie
    • Przez kaszmir25
      Pasza sypka zawiesza się w "bucie" silosu, szukam na to jakiegoś patentu więc wszelkie podpowiedzi mile widziane .
    • Przez mlody8908
      mam poważny problem. przy wyproszeniu wszystie prosięta w miocie od wszystkich loch w stadzie mają pępowinę grubą jak sznur, z której leci krew i jestem zmuszona kazde prosię podwiązywac bo w innym przypadku się wykrwawi. wzywałam kilku weterynarzy i nikt nie wie co jest grane, błagam pomóżcie......
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj