Polecane posty

turion23    28

Mam na sprzedaż dwie nowe opony marki Alliance.Opony sa delikatnie uszkodzone z boku.Dla zainteresowanych moge fotki podeslac.cena za komplet 3600zl.odbior najlepiej osobisty na podlasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

Nie trzeba kleic bo tylko gumy kawalek jest oderwany.uszkodzenia sa od najechania opona na burte od przyczepy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Deutz1
      Witam.
       
      Czy ktoś wie jakie są oryginalne rozmiary opon do 3080 w moim tył jest 18,4x38 w innym 16,9x38 a przód w obu 13.6x28
    • Przez Jarek22B
      Z jakimi oponami brać NH T5050 (96 KM)?
       
      W standardzie są:
      tył – 420/70R/34
      przód – 340/70R/24
       
      Wydają mi się one stanowczo za wąskie jak do tego modelu. NH TD5050 który jest lżejszy blisko 0,5 tony i ma z konia lub 2 mniej ma ogumienie 480 tył i 360 przód. Jest to dla mnie nie zrozumiałe!!!
       
      Dodatkowo przedstawiciel z którym rozmawiałem o zakupie ciągnika za szersze ogumienie liczy mi ok. 8 tys. Tłumaczy to że mają preferowane jakieś linie odnośnie sprzedaży, przy której mogą zaoferować najlepszą cenę. I tak wychodzi że T5050 z szerszym ogumieniem wychodzi prawie w cenie T5060 (106 KM), na który może bym się i zdecydował jakbym we wniosku nie ograniczył się do ciągnika o mocy do 100 KM.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez wabrzek
      Witam mam opony Michelin multibib 600/65/38 tył i przód 480/65/28 ciągnik jd 6115r. Pytanie do jakiego sensownego poziomu obnizyc ciśnienia przy pracy z plugiem i agregarem upr-siew. Maszyny o wadze ok 1.5 t. Chodzi o pracę w polu i przejazd drogą utwardzoną. Według kalkulatora firmowego można obniżyć do 0.6 Bara ale wtedy są piasek jak bez powietrza. 
    • Przez toros
      Witam jak szerokosc maja opony 12.4-28 i 14.9-28 i ktore lepsze do mf 135
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj