Polecane posty

miniek2    0

witam. potrzebuje schemat lub może ktoś posiada jakieś zdjęcie do mf 590 jak powinien być złożony mechanizm do sterowania który znajduje się w plecaku podnośnika obok cylindra (te płaskowniczki ze sprężynkami), ponieważ był wymieniany cylinder i wałek do ramion, po odkręceniu rozsypało się, a po ponownym złożeniu tego mechanizmu ciężko chodzą wajchy od sterowania i nie rozłączyło podnośnika i ramiona podniosło zbyt wysoko i uszkodziło obudowę wałków(sterowania) które wchodzą z boku (z prawej strony) do korpusu podnośnika i niestety trzeba było zdjąć znów korpus podnośnika. jeśli ktoś coś wie niech napisze.pozdrawiam

Resized_20180313_165754_4543[1].jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniek2    0

byliśmy w firmie która się zajmuje regeneracją podnośników ale raczej tego typu co c360 nic nie poradzili mam takiego mechanika co stwierdził że to zrobi ale po świętach, znalezliśmy jeszcze innego co ma cały korpus do tego ciągnika i on może coś poradzi bo też niby coś takiego naprawia ale to się okaże w czwartek, a kolego ten twój znajomy mechanik zajmuje się takimi naprawami?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Katalog do MF 290 ( taki sam jak 590 tylko bez komfortu)

290.pdf

Sprawdź czy działa, jeśli nie to podaj na priv adres mailowy.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    23

W instrukcji napraw od MF 255 wszystko ładnie jest opisane jak to zrobić, bo to chyba to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniek2    0

witam. już naprawione i złożone wszystko jest na razie ok. znalazłem mechanika który to poskładał i poustawiał, tylko było troszkę jazdy ale najważniejsze że działa. Dziękuje za pomoc Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj