Polecane posty

adhock    2

Chłopaki,

Szybkie (może i głupie) pytanie. Chcę założyć zwolnicę na pochwę po wymianie hamulców ale coś mi się pokiełbasiło i nie wiem którą stroną ma być założony odrzutnik. Jak rozbierałem to nie odłożyłem sobie tego tak jak było założone na półoś i teraz mam zagwozdkę. O.o

Pomożecie nowicjuszowi?  :7_sweat_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za_q    15

Załóż jak na rysunku, 8 wskazuje odrzutnik i bęben.

image.thumb.png.45b626af2236dafb24846fc3eb03aa65.png

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adhock    2

kolejność znam, ale chodzi mi którą stroną odrzutnik ma być do bębna, wypukłą czy wgłębieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za_q    15

No tak - na rysunku słabo widać. Wgłębieniem do zwolnicy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Luki1988
      Witam, czy jest jakiś olej hydrauliczny do skrzyni power quad na dolewkę? Nie wiem jaki jest zalany. Kupiłem jd 6300, na bagnecie olej jest czysciutki ale stan na minimum.Chciałem chociaż trochę jeszcze na nim przepracowac.
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
    • Przez Kobra66
      Witajcie koledzy! Podpowiedźcie czy aby wyjąć zwolnicę tylną trzeba spuścić olej z tylnego mostu czy tylko ze zwolnicy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj