Polecane posty

lukasz3044    19
Witam co jakiś czas wyskakuje mi komunikat no can signal. Spotkał się ktoś z takim problemem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keis71    18

To chyba norma ,po wyłączeniu stacyjki wraca do normalnego stanu,przestałem się tym martwić.Widocznie ten typ tak ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik0987654321
      Witam, posiadam new hollanda t6.140 z 2013 i po mrozach pojawił się błąd przy odpalaniu ciągnika pojawia się błąd 19010 i ikonka  prawdopodobnie od adblue  miał ktoś może podobną sytuację ?
    • Przez stanrol
      Witam. Mam problem z ciągnikiem. Zapala się błąd 4.1.45 który mówi że jest uszkodzony czujnik obrotów zębnika stożkowego. Czujnik wymieniony na nowy tzn sam środek, obudowa została stara bo trzeba olej spuszczać. Niestety błąd dalej się wyświetla,  od razu po przekręceniu zapłonu wchodzi w tryb awaryjny i wyświetla błąd. Bezpieczniki przejrzane nawet te w środkowym słupku, wtyczka od czujnika rozebrana,kable przejrzane na tyle ile się dało.  Co może być przyczyną.
    • Przez RAFALW
      Witam , dzisiaj wezwano mnie do armiru , poinformowano mnie iż nie otrzymam części dopłaty do buraka cukrowego gdyż dołączona umowa z cukrownią do wniosku opiewa na 2,4 ha a we wniosku podałem 4 ha buraka .Wniosek wypełniał pracownik ODR i dołączając umowę dodał plik nie z moją umową na 4 ha , lecz z umową gościa mieszkającego 3 wioski dalej na 2,4 ha , oczywiście za wypełnienie wniosku zapłaciłem Odr-owi .Armir straszy mnie sankcjami wieloletnimi , ja prawdopodobnie jestem stratny ok 2400 zł . Zdałem się na pomoc " fachowców z ODR" ufając że wszystko będzie jak należy a tu przez dodanie nie tej umowy do wniosku kłopoty , strata dotacji i nerwy .Miał może ktoś podobny przypadek? Jak ten temat ogarnąć? .Pozdrawiam forumowiczów oraz pracownika ODR
    • Przez Damian1p
      1.Witam mam do kupienia Zetora forterre 140 CL jakie macie opinie o tym ciagniku.
      2.Mam dylemat wyboru między mokrym a suchym sprzęgłem jak sądzicie które lepiej ?
      3. Co sądzicie warto pchać się w Zetora czy skupić się na valtrze ?
      Przykładowy link dooferty https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-forterra-140-cl-ciagnik-rolniczy-traktor-zetor-forterra-140-cl-2018r-tuz-premium-ID6AOX40.html
    • Przez audi80b4
      mam taki problem w mojej forterze pali mi cały czas bezpiecznik F6 jest on od prawej przedniej i prawego tylnego światła pozycyjnego i lampy pojedynczej tylnej tej na dole, co wsadze nowy bezpiecznik włacze światła i buch pali, jaka może być przyczyna bo nie mam pomysłów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj