Skocz do zawartości

Polecane posty

lukasz0920    256

Witam
Posiada ktoś obciążniki na tylnych kołach w ferguson seria 30xx. Nigdzie nie mogę znaleźć. A nie chciałbym cały czas wozić balastu przy cięższych ładunkach.

Maniek101    122

możesz zmienić felgi na felgi-obciązniki od 26xx - 36xx lub założyć od c 330

lukasz0920    256

Zamiana felg odpada zbyt duży koszt i wątpię że moje opony 600 będą na nie pasować. Obciążniki od c-330 pasują ? pierwsze słyszę i ile można wstawić?

2 minuty temu, lukasz0920 napisał:

Zamiana felg odpada zbyt duży koszt i wątpię że moje opony 600 będą na nie pasować. Obciążniki od c-330 pasują ? pierwsze słyszę i ile można wstawić?

Dokładnie chodzi o taki ciągnik. Ogólnie to nigdy nie widziałęm tej serii z tylnymi obciąznikami. Korbanek chce za jedną sztuke coś ponad 2 tys

obciązniki.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Maniek101    122

rozstaw ten sam bo mierzyłem u siebie, lepiej te starszego typu jeden ma około 40kg

Maniek101    122

tak, a śruby daj jakieś mocne 10.9 i mają trzymać

lukasz0920    256
I wytrzymają np 4-5 sztuk obciaznikow? Podczas 40km/h? Ewentualnie mógłbym zrobić dodatkowe otwory. W sumie grosze kosztują takie obciazniki

Maniek101    122
(edytowany)

a kto to wie :D w ursusach było 2-3 sztuki, więcej też wytrzyma, ale 5 to już trochę jest i do tego jeszcze właśnie dochodzi wyższa prędkość

Edytowano przez Maniek101

Maniek101    122

te starego typu w c328 i starszych c 330

sznajdik    147

To może koła wypełnij cieczą i będzie z bani

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Toff
      Hej  zwykle sezon w pełni no i coś nazwali. Wsiadam rano do mojego Massey feguson 6255 przekrecam kluczyk pali i bach nagle obrotomierz odpadł no strzałki od rewersu przestały swiecic myślę bezpiecznik ale co przerzuca rewers a tu ciągnik ani drganie.biegi wchodzą ciągnik też działa normalnie i część zegara kontrolki paliwo itp działa. 
      Pomóżcie czy ktoś miał coś podobnego w swojej maszynie czy da się to naprawić od ręki czy dzwonić po serwis? Dodam przeglądałem bezpieczniki i nic nie znalazlem
    • Przez Patrykxd
      Witam nabyłem kombajn MF 520 i potrzebuje pomocy, ponieważ nw gdzie znajdują się wszystkie smarowniczki, jak załącza się bęben młócący, napęd motowideł i ogólnie jak go optymalnie ustawić do zboża itp.
    • Przez jk33
      Witam czy moze mi ktoś kto ma katalog podać numer katalogowy szyby do drzwi lewa strona. Ewentualnie namiary gdzie taka można zamówić i orientacyjnie koszty ? Z góry dzięki...
    • Przez lukaszx680
      Witam wszystkich. Poszukuje instrukcji obsługi do kombajnu Massey Ferguson 7276 2000rok. Język angielski lub polski. Jeżeli nikt nie posiada to może chociaż namiary gdzie mogę taką kupić. Obdzwoniłem 10 dealerów i żaden takiej nie posiada
    • Przez vrn
      Witam
      Padło mi łożysko na wałku sprzęgłowym w skrzyni i muszę zdjąć całe sprzęgło. Problemem jest tarcza hamulcowa, bo o nią nie mogę zsunąć sprzęgła z wałka. Na dole dołączam jak to wygląda w książce. Może ktoś z Was wyjmował to całe sprzęgło i ma jakieś rady? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.