Polecane posty

lukasz0920    326

Witam
Posiada ktoś obciążniki na tylnych kołach w ferguson seria 30xx. Nigdzie nie mogę znaleźć. A nie chciałbym cały czas wozić balastu przy cięższych ładunkach.

lukasz0920    326

Zamiana felg odpada zbyt duży koszt i wątpię że moje opony 600 będą na nie pasować. Obciążniki od c-330 pasują ? pierwsze słyszę i ile można wstawić?

2 minuty temu, lukasz0920 napisał:

Zamiana felg odpada zbyt duży koszt i wątpię że moje opony 600 będą na nie pasować. Obciążniki od c-330 pasują ? pierwsze słyszę i ile można wstawić?

Dokładnie chodzi o taki ciągnik. Ogólnie to nigdy nie widziałęm tej serii z tylnymi obciąznikami. Korbanek chce za jedną sztuke coś ponad 2 tys

obciązniki.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz0920    326
I wytrzymają np 4-5 sztuk obciaznikow? Podczas 40km/h? Ewentualnie mógłbym zrobić dodatkowe otwory. W sumie grosze kosztują takie obciazniki

Maniek101    124

a kto to wie :D w ursusach było 2-3 sztuki, więcej też wytrzyma, ale 5 to już trochę jest i do tego jeszcze właśnie dochodzi wyższa prędkość

Edytowano przez Maniek101

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam Wszystkich mam pytanie mój massey ferguson 255 posiada w skrzyni olej agrol i posiadam ciagniki rolnicze które mają zalany olej w skrzyniach hipol i pytanie kieruję do was czy mogę zmienić olej z agrol na hipol w moim fergusonie 255 bo przy przyczepach nie mogę go używać innego traktora jak tamte co są na hipolu  bo agrol jak podłączę mf 255 pod przyczepę który ma agrol a tamte mają hipol to nie mogę chyba mieszać tych olejów i nie mam możliwosći podłaczenia mf 255 pod przyczepy pytanie do was 
      1,Czy mogę mieszać hipol z agrolem ?
      2, czy mogę zmienić olej z agrol na hipol ?
    • Przez Julo03108
      Poszukuje opinii na temat MF 34, jak z wydajnością, częściami, omłotem i awaryjnością, Jakie są ich słabe punkty, a jakie są ich mocne strony ?
    • Przez PiotrMF
      Witam. Koledzy mam taki przypadek otóż brak stopu w masseyu 6270. W lampach przy żarówkach wszystko jest czyste nie zaśniedziałe. Bezpieczniki dobre, po wpięciu się w bezpiecznik próbną żarówką i wciśnięciu pedału hamulca żarówka świeci a w lampach nie. Może miał ktoś podobny przypadek i ma trochę czytelniejszą rozpiske instalacji niż ta w instrukcji. Czy może te przekaźniki prądu które zalacze w zdjęciu mają styczność że stopem jest jeszcze jakaś kostka ? Którędy wchodzi wiązka od tylnych lamp? A i zapomniałem dodać że na gnieździe elektrycznym również nie ma stopu.

• Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 

• Przez LeszekJędrzejczak
      Witam. Mam problem z wom. Po załączeniu na ciepłym oleju wałek startuje ale po chwili zaczyna migac cisnienie skrzyni. Nastepnie walek sie rozlaczy i miga kontrolka od wałka. Sprawdzone cisnienie na porcie jest slabe wiec stwierdzam ze problem jest na koszu. Moje pytanie brzmi: Jak dobrac sie do kosza? czy trzeba rozpoławiac ciagnik? czy moze uda sie to zrobic od tyłu? no i czy sa jakies niespodzianki typu ze cos trzeba skrecic zeby podczas demontazu sie nie posypało. 
      Ciagnik to MF 3070 z 1987r,  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.