Polecane posty

Milian    2

Witajcie,

Szukam osób z województwa wielkopolskiego - najlepiej rolników :)

Kogoś, kto podzieli się swoją wiedzą na tematy rolnicze, a przede wszystkim osoby, z którą sympatycznie i wesoło będzie można spędzić czas wolny (także pesymiści i smutasy nie są zbytnio mile widziani 9_9).

Jest tutaj ktoś taki? Jeżeli tak, proszę o podanie powiatu i paru informacji o sobie.

 

Edytowano przez Milian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milian    2

Po to jest zakładka 'o mnie' na profilu, dlatego też tutaj tego nie chciałam powtarzać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Przeczytałam zakładkę z profilu, ale niestety ja jestem z kuj-pom i lubię dżem :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milian    2

Dżem również lubię, zwłaszcza truskawkowy :P i ten Dżem z Ryśkiem Riedlem na czele także 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Też lubiłam truskawkowy, ale niestety uczulenie na truskawki nie pozwala mi go jeść .  Ulubiony to chyba porzeczkowy do zupy mlecznej, albo prawdziwe powidła ze świeżym chlebem, chociaż trochę tych dżemów było, skoro od 2 lat ponad codziennie są na śniadanie :ph34r:

A dżemu jako do zespołu mam tylko lekki sentyment ;)

Koleżanka męża szuka, że osobny temat założyła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMA666    4

Oby do lata drogie panie, będą truskawki będzie dżem . A dla koleżanki Ate proponuję wisienkę 9_9

Kuj-pom .  Hmm bardzo dobrze znane mi to woj. Piękny krajobraz ;)

Edytowano przez MMA666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milian    2

Może byś się podzieliła zapasami?! :)

Edytowano przez Milian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

MMA666 nie udawaj miłego, widoki jak każde inne xD

Milian zapasów niestety nie mam bo w zeszłym roku był taki urodzaj przecież, że nic nie było przez kwietniowe i majowe przymrozki. A jeśli coś się uchowało to szpaki zjadły. Aktualnie tylko kupne, ale dobrze że w domu tylko ja ten dżem jem, bo byśmy zbankrutowali.  100% z czarnej porzeczki 100g na 100 g produktu 7zł...

Z obcego człowieka na przyjaciela awansować jest strasznie trudno, i do tego długo to trwa, więc albo jesteś młoda albo urodziwa, że masz czas czekać :D A tak na serio, kto w tych czasach chce najpierw przyjaźni a później związku? Chyba to w praniu wychodzi, czy się z kimś dogadasz czy nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMA666    4

Ate a skąd ta pewność że ja udaje ? Swego czasu często bywałem w tym woj i wiem co mówię ;)

To dżem tyle droższy od kilograma wędliny ?:o Paranoja, nigdy nie zwracam uwagi na ceny jak kupuje i pewnie dlatego moje żdziwienie 

WESOŁYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milian    2

Święta, Święta i po Świętach... Dlaczego to, co dobre, szybko się kończy?! o.O

Komuś zostało coś z jedzonka?? U mnie wszystko niestety goście sprzątnęli ¬¬ myślałam, że przez kilka dni po Świętach będę jeszcze resztki jeść, a tu nie ma czego konsumować:D A tyle stania przy garach było... :S

Dnia 31.03.2018 o 17:53, Ate napisał:

MMA666 nie udawaj miłego, widoki jak każde inne xD

Milian zapasów niestety nie mam bo w zeszłym roku był taki urodzaj przecież, że nic nie było przez kwietniowe i majowe przymrozki. A jeśli coś się uchowało to szpaki zjadły. Aktualnie tylko kupne, ale dobrze że w domu tylko ja ten dżem jem, bo byśmy zbankrutowali.  100% z czarnej porzeczki 100g na 100 g produktu 7zł...

Z obcego człowieka na przyjaciela awansować jest strasznie trudno, i do tego długo to trwa, więc albo jesteś młoda albo urodziwa, że masz czas czekać :D A tak na serio, kto w tych czasach chce najpierw przyjaźni a później związku? Chyba to w praniu wychodzi, czy się z kimś dogadasz czy nie... 

Ate, to widocznie ja jestem inna, bo zawsze najpierw chcę przyjaźń, aniżeli zaraz związek. Wychodzę z założenia, że dobry chłopak/mąż, to też dobry przyjaciel 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Święta są tylko tradycją, więc nie powinno się na nich obżerać :P 

Ja uważam, że przyjaźń jest strasznie ciężko zdobyć i utrzymać, taka prawdziwa to takie coś czego nie da się zbytnio wytłumaczyć, dlaczego akurat za tą konkretną osobę dasz sobie rękę uciąć.  

A po za tym, dobry mąż czy partner nie powinien wiedzieć wszystkiego tak jak przyjaciel xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

masz racje to jedno, a drugie to jak nazwać przyjaźń,dla jednych to zwykla znajomość dla drugich wręcz miłość czy tęsknota ,

tu na forum sa fajne osoby z którymi  można i warto sie poznać, jak znajomych  kolegów mam tu kilku takich w realu ,taki i przyjaciółka w dobrym znaczeniu tego słowa tez jest  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.03.2018 o 10:34, Milian napisał:

Witajcie,

Szukam osób z województwa wielkopolskiego - najlepiej rolników, choć niekoniecznie :)

Kogoś, kto podzieli się swoją wiedzą na tematy rolnicze, a przede wszystkim osoby, z którą sympatycznie i wesoło będzie można spędzić czas wolny (także pesymiści i smutasy nie są zbytnio mile widziani 9_9), miłej duszyczki do interesujących rozmów o życiu, czy nawet o swoim nietuzinkowym hobby...;)

Jest tutaj ktoś taki? Jeżeli tak, proszę o podanie powiatu i paru informacji o sobie.

 

Pozdrawiam serdecznie  :858_high_brightness:

A Ty wiesz czym taka przyjaźń może się skończyć?    :P    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie Masz rację, ale to nie dla wszystkich takie amory.  :)

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie, no Ty to jak najbardziej.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mowy nie ma, za bardzo kochliwy jestem.  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
    • Przez farmer_89
      Witam, pytanie do MR z naboru 2015 czy ktoś już dostal wyplate drugiej części premii 20%, jeśli sa takie osoby proszę napiszcie!
    • Gość Doloress
      Przez Gość Doloress
      Oddzieliłem  ostatnie posty dotyczące programu  i założyłem nowy temat .
      Jak sama nazwa wskazuje  temat dotyczy programu  emitowanego przez TVP ,Wszystkie wycieczki prywatne i odgrzewanie starych  kotletów zżycia forum będzie punktowane -Przypominam  tytuł ''Rolnik szuka żony''  nie  mylić z ''Anna szuka męża''. Pozdrawiam zły moderator SZYMANOX 
      Info z pierwszej ręki.... czyli z yt oczywiście... Grzesiu wybrał Dorotke. 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj