Polecane posty

kuba415    0

Witam, zakupiliśmy masseya 3080 z 1990r w którym nie działa gaz ręczny. Rączkę  ma na błotniki obok tych do hydrauliki po otworzeniu tego dekielka "wziernika" widać że wogóle nie ma linki założonej na te rączke,a pod kabina jest miejsce żeby połączyć te linke z tą od gazu nożnego.Problem w tym że nie wiem jaka kupić bo na internecie jest kilka o róznej długości a przy każdej pisze że pasuje do tego modelu.

Może ktoś wie jaka ona powinna być albo ma jakąś książke gdzie to można znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druzd1807    0
podeślij zdjęcie bo na błotniku to raczej od obrotów wom 540 i 1000 oraz ekonomicznych obrotów walka powinny być tylko dzwignie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba415    0
19 godzin temu, Trewq napisał:

Do numeru seryjnego lub silnika S157040 -- 3615017M1

Od numeru seryjnego lub silnika S157041 -- 3615918M1

Dzięki jutro sprawdze jaki ma numer

9 godzin temu, druzd1807 napisał:

podeślij zdjęcie bo na błotniku to raczej od obrotów wom 540 i 1000 oraz ekonomicznych obrotów walka powinny być tylko dzwignie

To ta żółta dźwignia, co do obrotów wałka to ma tylko jedna prędkośc niestety.

 

A wie może ktoś którędy ma iść ta linka i jak ja najprościej założyć jak podciągne do góry te gume z dźwigni zmiany biegów i rewersu to można włożyc ręke do tej rączki ale nie wiem którędy ta linka miała by wchodzić do kabiny

29133506_899432743563662_910036418208727040_n.jpg

29196277_899432770230326_5748110691089252352_o.jpg

Edytowano przez kuba415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba415    0

sprawdziłem i te numery nie pasują te na tablicze w kabinie i te na silniku są inne niż te co podałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a to tak ciężko wbić podane numer katalogowy w google żeby stwierdzić że jedna ma prawie 2m a druga 72cm.. a potem to już wystarczy ruszyć tą pusta kapustą i przyjrzeć się na traktorze ile jej trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba415    0
5 godzin temu, lukbold napisał:

a to tak ciężko wbić podane numer katalogowy w google żeby stwierdzić że jedna ma prawie 2m a druga 72cm.. a potem to już wystarczy ruszyć tą pusta kapustą i przyjrzeć się na traktorze ile jej trzeba

tak mierzyłem ale nie wiem którędy ma iść tak samo jak bym te co idzie do pompy mierzył na swój rozum to by mi wyszła dużo krótsza a że ona pierwsze i dzie do tyłu potem na druga strone i do pompy to jest dośc długa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pitraszek1
      więc mam dziwny problem z ehr w fergusonie bo działają wszystkie pokrętła oprócz tego dużego do regulacji głębokości niby jest podłączony po jak nim kręce to migają kontrolki ale jakoś dziwnie bo na 4 podnosi i opuszcza na 5 podnosi na 6 znowu opuszcza i tak jest cały czas nie trzyma pozycji tylko opuszcza do samego dołu i podnosi do samej góry jak podniosę go do samej góry tylko nie tym pokrętłem tylko tym pstryczkiem góra dół mam nadzieje że wiecie o który chodzi i ustawie na 5 to gdy dam tym pstryczkiem w dół to podnośnik idzie na sam dół i się nie zatrzymuje widziałem filmiki na youtube jak działa ten ehr i tam właśnie się zatrzymuje na wybranym poziomie nie wiem co może być przyczyną bo rozkręciłem  ehr i pod nim są jakieś trzy niepodpięte kostki nie wiem od czego  są podejrzewam zepsuty czujnik położenia ramion podnośnika ale nie jestem pewien i nie wiem jak to sprawdzić  
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez Patryk212
      Witam może ktoś wie jakiej grubości jest docisk hamulcowy?

    • Przez pawelus
      Witam .Mam problem z moim niedawno zakupionym massey ferguson 3080 . 
       
      Z przodu w przednim napędzie z ośki która idzie do koła z uszczelnienia leje się olej .  
       
      Trudno wymienia się ten simering ? 
       
      Na zdjeciu zaznaczyłem  szczałką  w którym miejscu on jest .
       
      Czekam na jakieś wskazówki jak się zabrać za naprawę tego .Pozdrawiam
    • Przez RafaKluczyski
      Witam. Mam taki problem, a mianowicie po wymianie pompy wody przestało działać ogrzewanie. Szukałem na forum i się doczytałem, że trzeba gazować i powinno się samo odpowietrzyć. Dzisiaj próbowałem i przewód jeden zaczął robić się gorący. Wszedłem na dach, otworzyłem przednią pokrywę i też jeden normalnie zaczął się robić gorący, a drugi po pewnym czasie lekko ciepły. Wszedłem do kabiny i dziwnie, bo raz dmuchało ciepłym raz zimnym, znowu ciepłym i zimnym. Co może być? Miał ktoś taki lub podobny problem? Dzięki z góry za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj