Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ares1x

Przebieg New Holland TS 135 A

Polecane posty

Ares1x    0
Napisano (edytowany)

Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?

Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 

Oraz co myślicie o tych ciągnikach?

Edytowano przez Ares1x

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KamilWitka
      Witam .Czy zna ktos cennik New holland serii T4 i serii Td5??
    • Przez rolnik0987654321
      Witam mam problem z wałkiem wom. Po zimnie wałek na ciepłym  oleju  mozna było zatrzymać ręką, ciśnie które dochodzi do tylnego korpusu to 18 bar w tylnym korpusie zostały wymienione wszystkie uyszczelniacze tarczki są nowe i dalej jest to samo po załączeniu wałek nie osiąga obrotów. Po kolejnym rozbieraniu dzoszlismy do tego ze cinienie ktore wchodzi to 18 bar ale ktore wychodzi tez jest duze i moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego żeb y coś doradzic 

• Przez rolnik0987654321
      Witam mam problem z wałkiem wom. Po zimnie wałek na ciepłym  oleju  mozna było zatrzymać ręką, ciśnie które dochodzi do tylnego korpusu to 18 bar w tylnym korpusie zostały wymienione wszystkie uyszczelniacze tarczki są nowe i dalej jest to samo po załączeniu wałek nie osiąga obrotów. Po kolejnym rozbieraniu dzoszlismy do tego ze cinienie ktore wchodzi to 18 bar ale ktore wychodzi tez jest duze i moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego żeb y coś doradzic 

• Przez Ares1x
      Ostatnio przy zakupie NH Ts135a zauważyliśmy że na karcie z danymi miał on 119kw co po wymnożeniu o te 1,34 daje 160km~, wydawało nam się że ktoś po prostu się pomylił więc to z ignorowaliśmy. Jednak ostatnio zauważyliśmy że na tabliczce znamionowej na silniku również jest napisane 160hp co daje również 160km.
      Jest możliwe, że ten ciągnik ma 160km? Jak jest u was jeżeli ktoś posiada ten model?
    • Przez oreł
      Witam . Jestem posiadaczem ciągnika NH 8360 . Przyszedł czas aby uporać się z wyciekami oleju z sekcji hydraulicznych . I nie wiem jak się do tego zabrać 😂. A mianowicie jakiego rozmiaru są tam oringi i jaki jest to konkretnie imbus bo nie mogę dopasować . Proszę o poradę