Polecane posty

prezesss89    0

Witam, posiadam orkan 2a ale jest już w dość złym stanie zastanawiam się czy kupić drugi czy zmienić na coś lepszego tylko na co? Maszyna jest mi potrzebna do koszenia i zbierania trawy z dosyć nierównych w dużym stopniu podmokłych łąk.  Areał to 25 hektarów łąk. Z orkanem jest problem z nowymi częściami (są bardzo marnej jakości ) i jest to dosyć wolna maszyna. Myślałem nad przyczepą tnąco zbierającą jak jest z jej wydajnością bo wydaje mi się że więcej materiału udało by się zebrać jednak chyba jest to jeszcze wolniejsza maszyna? Co polecacie kupić ? Na co zmienić ten orkan ? Orkan pracował w zestawie z c360 3p lub mf3060 i przyczepą autosan d55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10
Polecam scinacz zielonek zamet. Czy ja wiem czy wolniejszy zestaw? Wiadomo że czym wydajniejszy problem tym wolniej trzeba jechać. Problem jest wtedy gdy na łące jest dużo kretowin, bo lubi się zapychac wtedy gardziel która podaję zielone na przyczepę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marconi965    0
Dnia 11.03.2018 o 19:27, prezesss89 napisał:

Witam, posiadam orkan 2a ale jest już w dość złym stanie zastanawiam się czy kupić drugi czy zmienić na coś lepszego tylko na co? Maszyna jest mi potrzebna do koszenia i zbierania trawy z dosyć nierównych w dużym stopniu podmokłych łąk.  Areał to 25 hektarów łąk. Z orkanem jest problem z nowymi częściami (są bardzo marnej jakości ) i jest to dosyć wolna maszyna. Myślałem nad przyczepą tnąco zbierającą jak jest z jej wydajnością bo wydaje mi się że więcej materiału udało by się zebrać jednak chyba jest to jeszcze wolniejsza maszyna? Co polecacie kupić ? Na co zmienić ten orkan ? Orkan pracował w zestawie z c360 3p lub mf3060 i przyczepą autosan d55

Ja bym chyba na Twoim miejscu normalnie skosił kosiarką i kupił przyczepę samozbierającą z rotorem jakąs mniejszą :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiek10
      Witam wszystkich.
      Jak w temacie chciałem zapytać jak wymienić olej w przednim napędzie Renault 103,14.
      Proszę o pomoc
    • Przez gigix
      Witam, stanołęm przed problemem przyorania kilku ha słomy rzepakowej po kombajnie bez sieczkarni. Czy orkan da radę to trochę rozdrobnić?
    • Przez klama
      Witam. Mam na sprzedaż Orkan. Był w ciągłej eksploatacji. Sprawny, wałek w komplecie. Cena 2000zł do negocjacji. Lokalizacja okolie Wielunia
      https://www.olx.pl/oferta/orkan-2-scinacz-do-zielonek-CID757-IDqFoWx.html
    • Przez Carbo234
      Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie
    • Przez krowiarz87
      Mamy Fendta 509 favorita z 1996 . Zastaniawiamy sie nad wymianią na 511 . Ta 509 ma orginalny tur fendta  .Posiadamy tez fendta 309 turbomatika farmera czy ten tur by pasował ? Czy ta wymiana sie oplaca ? Jesli ten tur nie bedzie pasowc ile za niego zawolać i czy  podnosi wartosc tej 509
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj