RolHub22

Dziwny dźwięk z silnika podczas opalania T25 A1.

Polecane posty

RolHub22    22
Witam, jest problem z odpaleniem T25 A1 rok prod. 1972 lub 1973. Ciężko pali prawie wogule nie może zapalić sprężanie schychac ,że ma z tłumika wydobywa się gęsty czarny dym. Gdy po "setnej" próbie uda się odpalić nie może utrzymać obrotów pomimo dodawania gazu. W tym momencie słychać dziwny dźwięk z silnika jak by "pisk", stukanie i od razu gaśnie. Przewody paliwowe zostały oczyszczone tak samo jak zbiornik paliwowy. Pompa został wymieniona. Ktoś miał coś takiego w swoim T25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzsieci    0

a jak z drożnością układu doprowadzania powietrza do silnika, jak się ma rozrząd. Czy w ciągniku było coś ostatnio robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Podstawowe ustawienia, zawory, kąt wtrysku. Czy się nie zaciera coś?? pisk, stukanie i gaśnie... Odpala potem normalnie?? Wyglada jakby pompa wtryskowa była wbita w rozrząd na siłę obok zębu. Nagraj jak to chodzi.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Jak tam coś poszło do przodu z ruskiem?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinSp10    0

Najprawdopodobniej poluzowaly ci sie nakretki zaworow odkrec pokrywy zaworow i zobaczysz jak ci latają to samo mialem podczas jazdy jakbym jechal pociagiem kopcil nie milosiernie i mocy niemial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Frager188
      Witam serdecznie szukam mechanika do mojego T25, najprawdopodobniej jest do naprawy zwolnica prawego koła, wogole nie ciągnie na to koło, słychać tylko głośny szum z tego koła.
    • Przez daktobik123
      Witam szanowne grono. Panowie Ursus c-360 wyszła mi korba bokiem myślałem o zakupie silnika po regeneracji ale wpadł mi w ręce silnik Perkinsa z agregatu wojskowego . Mam pytanie czy w miejsce orginalnego silnika mozna wlożyc silnik 3p ? czy bedzie on pasował na mocowania ? Czytałem że pomiędzy skrzynią a silnikiem trzeba włożyć jakiś dystans. może ktoś z Was robił taki przeszczep i podzielił by się informacjami na ten temat.
    • Przez AchimR
      Wielu z Was posiada te ciągniki, ale wiemy, że niektórym przeszkadza głośna i metaliczna praca silnika. Jeżeli ktoś Wam powiedział, że tak musi być, to zapraszam do obejrzenia filmu.
       
    • Przez Morweusz
      Witam mam problem z ciągnikem Renaut 68.14. Problem polega na tym że na biegach normalnych pracuje chodzi a przerzucę na biegi polowe i zaczyna sie szum ocieranie o coś z  tyłu. Najgorzej jest na biegu wstecznym szum ocieranie strasznie głośno. Spuściłem olej ze skrzyni i czysto szlamu nic nie ma. Sprawdziłem czy łożysko może się rozleciało nic nadal czysto. Co może mu dolegać. Stało sie to przy kraglowaniu na polu. 

      Poszukuje instrukcji obsługi ciągnika. 
       
      Może ktoś ma i pomoże
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj