RolHub22

Dziwny dźwięk z silnika podczas opalania T25 A1.

Polecane posty

RolHub22    11
Witam, jest problem z odpaleniem T25 A1 rok prod. 1972 lub 1973. Ciężko pali prawie wogule nie może zapalić sprężanie schychac ,że ma z tłumika wydobywa się gęsty czarny dym. Gdy po "setnej" próbie uda się odpalić nie może utrzymać obrotów pomimo dodawania gazu. W tym momencie słychać dziwny dźwięk z silnika jak by "pisk", stukanie i od razu gaśnie. Przewody paliwowe zostały oczyszczone tak samo jak zbiornik paliwowy. Pompa został wymieniona. Ktoś miał coś takiego w swoim T25?

mistrzsieci    0

a jak z drożnością układu doprowadzania powietrza do silnika, jak się ma rozrząd. Czy w ciągniku było coś ostatnio robione?

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    285
Podstawowe ustawienia, zawory, kąt wtrysku. Czy się nie zaciera coś?? pisk, stukanie i gaśnie... Odpala potem normalnie?? Wyglada jakby pompa wtryskowa była wbita w rozrząd na siłę obok zębu. Nagraj jak to chodzi.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

zbyszekbrzuze    285
Jak tam coś poszło do przodu z ruskiem?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

MarcinSp10    0

Najprawdopodobniej poluzowaly ci sie nakretki zaworow odkrec pokrywy zaworow i zobaczysz jak ci latają to samo mialem podczas jazdy jakbym jechal pociagiem kopcil nie milosiernie i mocy niemial.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GoodRamQ
      Witam, problem polega na tym że półbiegi podczas jazdy się nie zmieniają [nawet kontrolki nie przeskakują] ale jak się zatrzymam to zmieniają.
      Może się czujnik uszkodził jakiś tylko nawet nie wiem od którego zacząć sprawdzać
    • Przez rybson2000
      Od 3 lat mając ten kombajn zauważyłem nasilające się zgrzytanie podczas zmiany biegów. Nie zależnie czy zmiana zachodzi z 1 na 2 czy 1 na R reakcja jest taka sama. Zostało pociągnięte sprzęgło ale efektów brak. Tarczy sprzęgłowej to nie jest raczej wina bo nic się nie ślizga. Miał ktoś taka sytuacje?
    • Przez jack2006
      Witam, mam problem z rozrusznikiem 360 3p. Z racji zużycia starego rozrusznika R11 zastosowałem wysokoobrotowy rozrusznik MAGNETON.
      Przez rok użytkowania było wszystko ok, dopóki nie przyszła wymiana filtra paliwa i podczas odpowietrzania trochę dłużej podczas kręcenia go przytrzymałem.
      Od tej pory tak raz na ok 10 odpaleń mam problem iż podczas "wyłączania" rozrusznika po odpaleniu słyszę chwilowy zgrzyt, jakby bendiks się nie cofał do końca.
      Drodzy forumowicze, czy ktoś miał podobny problem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez binek85
      Witam!Panowie pomóżcie ..wczoraj pryskalem maliny o co się okazało że walek wom mi staje..jadąc do przodu i mając lekko z górki traktor tak jakby wskakiwal na luz i po chwili jest spowrotem na biegu. .dzisiaj jechalem z przyczepa i dodajac gazu nie bylo reakcji przyspieszenia od razu tylko tak jakby z opoznieniem i szarpniecie..A jadąc znów z górki tak jakby właśnie nie było biegu wlozonego i nagle jest bieg i szarpniecie...takie duganie..co to może być?Władimirec z jedną wajcha..

• Przez Frager188
      Witam serdecznie szukam mechanika do mojego T25, najprawdopodobniej jest do naprawy zwolnica prawego koła, wogole nie ciągnie na to koło, słychać tylko głośny szum z tego koła.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj