Polecane posty

Farmer606    0

Witam. Poszukuje jakiejs fajnej starszej przyczepy do remontu na jeden siłownik co byscie mi polecili? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej78    57
Napisano (edytowany)

Bardzo mało spotykane , ale są , przyczepy niemieckie LUTZ w wersjach 8 oraz 5,7 t, na kołach odpowiednio 20 i 15,3 cali , Z bardzo charakterystyczną ramą stopniowaną , coś jak w przyczepach Pronar . Posiadaja drewniane burty i ręczny kiper. Poza tym przyczepy Reisch z podobną i masywniejszą ramą.

Edytowano przez andrzej78

EKO-ENERGIA    8

Nie napisałeś kolego ile ton ma mieć ta przyczepa, i miło by było byś podał ilośc osi 1,2,3???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobi866
      sprzedam części do przyczepy samozbierającej T-010/1  sprzedam wszystko poza ramą dolna np;przekładnia, podbierak,ubijak, łańcuchy itd. atrakcyjne ceny.wiadomości przez pw.lub tel 
    • Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez tomaszt135
      Witam,
      Mam problem z rozebraniem siłownika wspomagania w renault 8514. Po wstępnych oporach obraca się zewnętrzna część siłownika, ale nie chce się rozkręcić. Może ktoś już taki rozbierał i poradzi jak to zrobić lub ma rysunek złożeniowy z którego będzie wynikało jak się go rozbiera. Może ukryta jest gdzieś jakaś zawleczka, którą trzeba wyjąć? Z góry dziękuję. 

• Przez kuba9449
      Zdecydowałem sprzedać swojego JD, ponieważ bardzo mało u mnie pracuje (zaledwie 380mth), stan jak nowy, cena 199tyś netto. Więcej informacji w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-john-deere-6100mc-jak-nowy-120km-400mth-tls-CID757-IDuUwjR.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 19tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133
    • Przez Hadzik
      Witam. Mam problem z silownikiem wspomagania od 6910'. Cieknie z prawej strony. Chciałem wyciągnąć go i zobaczyć co i jak. Próbowałem odkręcić prawą główkę(przegub) aby cokolwiek wymienić wrazie co i niestety nic z tego. Lewa główka(przegub) odkrecil sie od silownika wiec z prawej strony wybilem końcówkę drążka aby cały siłownik wyciągnąć. Tutaj nastal problem. Nie moge wyciągnąć siłownika. Nie idzie go wgl wybic. Kiedy dochodzi  siłownik do konca obudowy tak jakby sprezynuje i odbija. Odkrecilem nawet cztery śruby obudowy widoczne na zdjeciach.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.