Skocz do zawartości

Polecane posty

Farmer606    0

Witam. Poszukuje jakiejs fajnej starszej przyczepy do remontu na jeden siłownik co byscie mi polecili? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej78    40
Napisano (edytowany)

Bardzo mało spotykane , ale są , przyczepy niemieckie LUTZ w wersjach 8 oraz 5,7 t, na kołach odpowiednio 20 i 15,3 cali , Z bardzo charakterystyczną ramą stopniowaną , coś jak w przyczepach Pronar . Posiadaja drewniane burty i ręczny kiper. Poza tym przyczepy Reisch z podobną i masywniejszą ramą.

Edytowano przez andrzej78

EKO-ENERGIA    8

Nie napisałeś kolego ile ton ma mieć ta przyczepa, i miło by było byś podał ilośc osi 1,2,3???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Paweł211
      Witam co sądzicie o przyczepie samozbierajacej Kroje mx3500 gd . Czy może ktoś ja posiada i może powiedzieć coś na jej temat ? Będzie przy niej chodził Lamborghini 85KM 
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.

• Przez Heniu95
      Witam,
      Chcę się dowiedzieć czegoś na temat przyczep gomar, dokładnie chodzi mi o przyczepe 7t, co sądzicie o tych przyczepach, jak jest z ich  wytrzymałością, czy opłaca się wydawać pieniądze na taką przyczepę czy raczej nie.
      Pozdrawiam 
    • Przez kubatedi
      Cześć co polecicie na wiosenne wzmocnienie tego oto żyta jak widać ma żółte liście ( zdj z 22 lutego ) Jest to klasa V  ziemi i chciałbym mieć plon około 4-4,5t , Nawóz jaki  zastosuje to 200 kg  salmagu na h  ale co polecacie na to żyto jaki  dobry fungicyd oraz chciałbym  abyście polecili jakieś skuteczne  nawożenie  dolistne i z jakiej  firmy
      Dziękuję za każda mądrą  odpowiedź

• Przez DYWI
      Szukam małej przyczepy leśnej do c 360 z hds około 4 m . 
      Co polecacie cena do 55 brutto 
      Musi być nowa i nadawać się do jazdy po mieście .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.