Skocz do zawartości
Hubi102

Renault Cergos nie działa licznik

Polecane posty

Hubi102    0
Napisano (edytowany)

Witam

Mam problem z Cergosem 350. Nie działa licznik (ten elektroniczny w prawym dolnym rogu) i wskazówka obrotomierza. Miał ktoś podobny problem? Jakieś problemy z alternatorem, jakieś czujniki winne?

Pozdrawiam :D

Edytowano przez Hubi102

Wiadomość z agroFakt.pl

pieter1991    5

Sprawdź czy przy alternatorze wszystkie kable są i czy są dobrze przykręcone. Ja też tak miałem w cergosie po myciu, że wyświetlacz nic nie pokazywał. Poprosiłem kolege o pomoc, przyjechał, poprawił jeden kabelek przy alternatorze i od tamtej pory wszystko działało na cacy

• Thanks 1

znalazłem i już wszystko działa. kabelek w połowie drogi do kabiny był przerwany sprawdziłem czy to od alternatora okazało się że tak, złączyłem i wszystko gra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BenT
      Witam. Liczył bym na pomoc w sprawie ustawienia zaworów w ciągniki renault 155.54. Interesuje mnie jak to zrobić krok po kroku oraz jaki musi wynosić luz na zaworach.
    • Przez mateo105
      Witam panowie  od kilku dni mam problem z moim mfem otoz podnosnik przestal podnosic. kilka dni przed zauwazylem ze na wolnych obrotach maszyna opada i aby podniesc musialem go gazowac. co to moglo sie stac?? dodam ze na wyjsciach mierzylem sienienie to jest ponad 180 bar czyli pompa zebata chodzi.
    • Przez B2rT
      Witam, jestem świeżym posiadaczem ciągnika Renault 461m.
      Niestety nie ma żadnej tabliczki, na której są opisane połączenia biegów, nie chce też zakleszczyć skrzyni biegów -stąd pytanie.

Na jakich pozycjach w tym ciągniku znajdują sie poszczególne biegi?

W załączniku to co wiem

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Prawdopodobnie będzie to tak... 

• Przez mocny1994
      Podczas belowania suwak unosi się najwięcej do 80 (pole zielone ). Ciągnik zaczyna mieć już ciężko. Owijam bele sznurkiem i jest ładnie dobita. Co może być powodem nie działania tego wskaźnika. Linka jest cała, suwak chodzi lekko
    • Przez nowakm6
      Witam moje nioski z wolnego wybiegu padają. Początkowo zaczyna im puchnąć jedna strona głowy a potem cała, oczy pozamykane. Maja duże problemy z oddychaniem, dzioby pootwierane i charczą. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.