Laver

Weidemann - problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Laver    5

Witam, byłem na oględzinach miniładowarki weidemann, ładowarka po zaparciu o ścianę nie mieli w ogóle kołami, przy ruszaniu też. Co może być przyczyną?

Zmierzyłem ciśnienie na wyjściach od 3  sekcji pokazuje200 bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommmek    162
U nas w 914 mamy po lewej stronie przy kierownicy dźwignie z biegami do pracy i do jazdy szybkiej. Na tym wolnym przełożeniu jak jest dobra przyczepność przy obrotach 70% pełnych też kołami nie będzie mieliła. Jak ma dobrą przyczepność na zbitej ziemi to silnik przydusza że bardzo kopci i to jest wystarczające żeby nabrać coś na łyżkę. Mamy tę ładowarkę jak miała 3400h i przez tysiąc godzin nic się z uciągiem nie zmieniło. Dodam że na przełożeniu szybkim nie ma możliwości nabrania czegoś na łyżkę jest słaba, ale jak trzeba jechać coś przewieźć na łyżce to zasuwa jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

w tej nie było żadnej dźwigni przy kierownicy, a silnik z obrotów nie schodził nie było żadnej reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo proszę o jakąś pomoc,

Posiadam ładowarkę Weeidemann 3070 cx 80 na podnośniku teleskopowym, i po 7 latach użytkowania przecieka wąż hydrauliczny w ramiu od teleskopu. Problem jest w tym że w tym miejscu jest umiejscowionych ok 6-8 węży dokładnie nie liczyłem. I nie wiem jak do tego doiść, ale olej bardzo leci,

Węży już przyniej kilka wymieniałem ale w tym przypadku nie moge zdjagnozować w którym wężu jest przeciek, olej bardzo leci przy załadunku, przeciążeniu, No i nie wiem jak doiść do tych węży bo wszystko jest w zamkniete w ramie teleskopu, gdzie nic nie widać i ciężko bedzie odkręcić bo jest takie umiejscowienie tych węzy.

Miał już ktoś taki problem? Co mam zrobić? Czy muszę wyjąć ślizg? Proszę o jakieś rady.

Z góry dziękuje za pomoc.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

Witam mam ładowarkę weidemann 912 D/M silnik Mitsubishi K3D jak się rozgrzeje obroty silnika wzrastają samoczynnie ,wyciągnąłem wtryski ładnie rozpylają przy ciśnieniu 115  ,może ktoś wie  jakie powinno być ciśnienie na wtryskach w tym silniku,albo co może być przyczyną że obroty same się podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jakubek7
      mam weidemanna 3002 i nie działa pompa wody i nik nie może jej naprawić bo nie wiadomo co to za pompa . Moze ktoś naprawiał Mam silnik mitsubishi
    • Przez kamil199544
      Mam problem kupiłem 2 dni temu ładowarkę weidemann 3002 rocznik 1993 pojeżdziłem nią trochę i nagle przestała jechać do przodu. W jedynym kierunku którym jedzię to do tyłu. moje pytania to: Czy wiecie co mogło się popsuć iż zpowodowało taką sytuację?? Jaki olej najbardziej polecacie do tego typu na niskie temperatury??? Z góry wielkie dzięki.
    • Przez Rebel21
      Witam poszła mi szyba boczna otwierana rozbryzła sie w drobny mak czy wiecie moze gdzie moge dostac taka i zeby nie przepłacic a moze gdzies dorabiaja szyby prosze o pomoc .
    • Przez hary6400
      Mam mala ladowarke weidemann rok 95 posiada ona silnik Mitsubishi, czy ma może ktoś dostep do części do takiej maszyny? Głównie chodzi mi o glowice silnik jest 4 cylindrowy
    • Przez marcin13139
      Jaką ładowarkę przegubową wybrać  avant czy weidemann ?? chodzi o maszynę do 50 tyś PLN    avant byłby pewnie trochę nowszy czyli około roku produkcji 2008 a weidemann 2000 rok <sprawdzając ceny na allegro>.  Którą maszynę lepiej wybrać? chodzi o pracę przy usuwaniu obornika i przywożeniu kiszonki dla stado około 30 krów mlecznych. Chciałbym żeby to był zakup na kilka ładnych lat a nie na jeden sezon..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj