Polecane posty

Robson76    0

Witam, czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego są gałki zmiany biegów do serii "U" z biegiem 3 albo 4 przy ustawieniu dźwigni do przodu? chciałem kupić ale jak na razie mój tarator jest w remoncie i nie sprawdzę jakie biegi gdzie są, da się to jakoś sprawdzić po oznaczeniu skrzyni czy coś?, mam ursusa 912.

image.png.756cd6d8f1cebceb68c47e8ad133563c.png

mrursus360    32
W oryginalnych skrzyniach 25km/h masz 3 do przodu, a niektórzy przerabiają na skrzynie "40" dając inne tryby w miejsce 3 i 4. I w miejscu oryginalnej 3 masz 4 i odwrotnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

ENDRIUROL    25
3 godziny temu, mrursus360 napisał:

W oryginalnych skrzyniach 25km/h masz 3 do przodu, a niektórzy przerabiają na skrzynie "40" dając inne tryby w miejsce 3 i 4. I w miejscu oryginalnej 3 masz 4 i odwrotnie.

mialem 912. 3 byla w prawo na dol skrzynia 30km/h 93'rok

czyli tak jak kolega wyzej wspomnial masz w ogloszeniu aukcji. jesli skrzynia 25km to 1 zestaw a jak 30km+ to 2 zestaw( czyli z 3 w pawo na dol)

Edytowano przez ENDRIUROL

Robson76    0

Poczekam jak go popoprawiam i zrobię hamulce, wtedy sie zobaczy gdzie jest 3 a gdzie 4 i odpowiednią się kupi :) bo raczej po skorupie skrzyni to nic nie wywróżę :)

4 godziny temu, Za_q napisał:

Facet w ogłoszeniu opisuje gałki:

https://www.olx.pl/oferta/galka-dzwigni-zmiany-biegow-reduktora-ursus-c-385-902-1634-zetor-prl-CID757-ID4NdUJ.html

Jeśli nie jesteś pewny, to kup gałki po remoncie.

Fakt, doczytałem ale tak to jest jak się szuka obrazka a nie ogłoszenia :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
    • Przez jarx08
      Jaki olej wlać do skrzyni w ursusie912 czy może to być hm-hlp 46? rozumiem że olej jest wspólny z hydraulika?
    • Przez MF675ursus
      Dorabiał ktoś z was lub dobierał z innego pojazdu przewody elastyczne układu hamulcowego do mf serii 600? Niestety, po 34 latach trochę sparciały, a jako że to "prawie ursus 4512" to napewno odpowiadającego zamiennika z Ursusa nie znajdę
    • Przez Mateusz320
      Witam mam problem w Farmtracu 80  4 WD perkins od dłuższego czasu coś żęźi tak jakby w pompie paliwowej, i nieraz mi się zapowierzył, dzisiaj wozilem obornik i pod górka zdechł, próbowałem nabić pompka i zapalić ale nic z tego zcholowalem z pola i dopiero na popa zapalił, czy to będzie pompka paliwowa (ta elektryczna)? Farmtrac ma 2800mtg 
    • Przez Konrad1245
      Witam mam taki problem gdyż ciagnik jest niby na luzie ale gdy puszczam sprzęgło nadal jedzie dodam ze nie mogę wbić zadnego innego biega chyba się zakleszczyły biegi jeśli tak to jak do tego się zabrać żeby je odkleszczyc pomocy 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj