Gość

Problemy z beczkowozem

Polecane posty

Gość   
Gość

Panowie beczkowoz chodzil na jesieni bez zarzutów, zima musiałem wywieźć troche gnojowki lalem gorącom woda pompa puściła i włączyłem walek i tak.jakby wylatywal z niej lod i tak pukal , ale przestał i wywiozlo sie dobrze. Dzis wywiozlem jedna beczke i juz gdy ja wypuszczalem to mialem lekko.slabawe ciśnienie a juz drugą beczke ledwo zaciągla . Odkrecilem dekiej i okazalo sie ze lopatki sie nie zastaly i sa w dobrym stanie co robić? Dodam ze beczka jest w miare nowa, 5 lat. Pompa próżniowa. Zalaczam zdjęcia.

IMG_20180308_163718.jpg

IMG_20180308_163553.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie sie znajduje uszczelnienie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Kolego rozbierales laczenia rur z pompą. Tam jest taka siatka. Miałem taki przypadek, że też rozbieralem pompę, a tam wszystko dobrze, a na łączeniu sitko zalazło syfem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O musze jutro tez to przejzyc. A twoim zdaniem na tych zdjeciach lopatki sa jeszcze okej?

Pompe mam MEC 6500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Widać ze są niemal równej długości co szpara w wirniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie owe simeringi moge byc zużyte? Gdzie one sie znajduja.

IMG_20180308_204747.jpg

Edytowano przez Gość
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josiek100    7
mozliwe ze lopatki sie skleily do wirnika i sila odsrodkowa nie jest wstanie ich wyrzucic.odluszcz lopatki i wirnik przy pomocy np sprey do hamulcow i wydmuchaj. jakiego oleju uzywasz do smarowania pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Wątpliwe z tymi simeringami. To są potężne ilosci powietrza. Ja obstawiam zatkany dolot i najpewniej jest to siatka, albo w odwadniacz. Bo łopatki rozumiem luźno pracują? 

Jak będziesz składał, warto zwilzyc olejem łopatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie lopatki chodza i sa w dobrym stanie zobacz zdjecia przy poscie.

Panowie przypiolem zdjecie z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444
A po co lałes gorąca wodę na zimną pompę może gdzieś pękła obudowa a moze cylinder porysowany

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co pi co... jak musialen wywieźć gnojowke a pompa przymarzla... a jak cukierek pekniety tto powinno dostawać sie lewe powiietrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, czy ktoś z użytkowników miał problemy z firmą "Aldesa"?  Dotyczy to budowy linii wysokiego napięcia Glinki - Recław, na prywatnych gruntach rolnych zajętych z porozumieniem albo na "dziko" :
      - niewypłacenie utraconych dopłat już za rok 2017
      - nie przywrócenie terenu do stanu pierwotnego
      - Aldesa odmawia udostępnienia do wglądu operatu szacunkowego szkód jakie poczynił wykonawca podczas budowy
      - Aldesa nie odpowiada na nakierowane do nich pisma, które określają wysokość strat poniesionych przez właściciela gruntów rolnych
      - brak jakichkolwiek negocjacji ze strony Aldesy (uważają, że rolnik powinien za nimi biegać)
    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
    • Przez kamil5421
      Witam. Może ktoś orientacyjnie wycenić ile Wart ten beczkowóz JEULIN .pojemność 14 000l, Rok 1998. pompa jurop pn 84M 2009r , nowe zasuwy, dwa szybko złącza , resorowany zaczep , tandem skrętny resorowany , stopka hydrauliczna ,  wałek szeroko skrętny , w środku bardzo ładny , woził wodę .  Z gór dziękuję.


    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie odpala.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj