Skocz do zawartości
Za_q

C-360, C-360 3P instrukcja napraw

Polecane posty

Za_q    10

To nie moja produkcja, ale niech będzie i na tym forum - zawsze ktoś skorzysta.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez fendt856
      Witam otóż mam problem z wałkiem wom w Case mx 90c po włączeniu wałka kręci sie przez około 30 sekund po czym sie rozłącza i mruga ta zielona lampka .Zimą zerwały sie paski czytałem że ma to coś wspólnego z tym.Trzeba przeprowadzić jakąś kalibrację bo czytałem ale nie wiem zbytnio o co chodzi i błędy też trzeba usunąć ? Prosił bym o pomoc ? Z góry dziękuję   I jak ktoś posiadał instrukcje napraw było by super i kody błędów 
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś mógłby mi pomóc  i wytłumaczyć jak na tym sterowniku ustawiać wielkość , ilość siatki jezyk i wql .

• Przez 360ursus4011
      Nie wiem co może być ma ciężko odpalić mam dwa akumulatory 6v a jeśli podłącze jeszcze od samochodu 12v to odpala i nie wiem co może być akumulatory są nowe 
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie można znalezc   (najlepiej w pdf ) katalog części i instrukcje obsługi do prasy new holland 648 , 640 lub inne 650 ..... ?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.