rzeznik13

Postawiłem na Farmtrac 675 DT

Polecane posty

rzeznik13    287

czy to dobry wybór bo w poniedzialek jade załatwiać wszystki foralnosci

i do niego jescze bedzie płuh akpil 3 skiby obrotowy agreagt 2.5m kosiarka rotacyjna i rozsiewacz brzeg w poneidzaiłek jade załatwiać te masyzny powiedzcie mi czy to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ja mam Farmtraca 80 4WD (74KM) od 3 lat i jak na razie bardzo dobrze się sprawuje, jest oszczędny i jak dla mnie wystarczający. Więc dokonałeś dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jeszcze lepszym wyborem byłby 685dt!!! Wiem wiem, wyższa cena ale jak masz wydać 100 tyś to i 110 tyś możesz wydać, a za te marne 10% więcej masz 50% więcej ciągnika, bo

1. 80km to min wielu maszyn

2. szybka skrzynia - bez tego nie warto kupować nowego ciągnika

3. masywniejszy przedni napęd skrzynia i tylny most ( były jakieś tam problemy z niektórymi f 80)

4. większa masa, udzwig i inne takie

ale lepiej wziąść 685dt tylko ze względu na tą szybką skrzynie, docenisz jak pierwszy raz wyskoczyć na równą szosę i depniesz do dechy :), albo jak gó*niarze na skuterach próbują cię wyprzedzić wtedy w podłogę i już nie jeden zwątpił ;) a przecież po 2012 tylko takie asfalty będą ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

wiem to ma włąsnie brac 685 tylko pomyliłem sie w temacie mam brac 685 juz postanowione w poneidzielk jade załatwiac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Jak już będziesz w poniedziałek załatwiał formalności to kup jeszcze słownik.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

dobry wybór ferdek ci dobrze radzi szybka skrzynia , wiecej koni zawsze sie przyda , malo pali nie pożalujesz jest coraz wiecej urzytkowników farmtracow - dobre silniki , kabina dobre skrzynie mosty itp dobrze wybrałeś


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a to jaki inny ciągnik masz w zamiarach? jak f 675dt na perkinsie pali tyle co i 665dt na 3 cyl silniku forda 15km słabszym a ten 685dt to to samo co 675dt tylko masywniejsze napędy i masa większa silnik ten sam kilka km więcej nastawione to i to samo spali co 675dt, czyli podsumowując masz dobry ciągnik do wszystkiego i do ciężkiej orki i do lekkich prac, kupując 665dt fakt oszczędzisz na zakupie na chwilę, bo będziesz zaraz coś będziesz kombinował mocniejszego do orki, czy prasy, a ostatecznie to ten 58km zechla więcej jak perkins 80km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TracerPL    0

wg mnie na 15 Ha to w zupelnosci wystarczy 675DT , my kupilismy 670DT na 10Ha i nie narzekamy... :]


Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

na 15 ha moze i wystarczy 675 ale zalezy co ciagnik bedzie robil z jakim sprzetem , moze sa gory lub ciezka ziemia wlasnie duzo zalezy od ziemi @rzeznik13 jest na stanie taki czy dopiero zamawiasz , co bierzesz dodatkowo i bierzesz 685 tak ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

U mnie 80 4wd chodzi na 32 ha i nie narzekam tylko żałuje że nie wziełem kilmy i cbm-ów :D


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

koło mnie fc 555dt chodzi na 17 ha i daje rade mało pali smiga sobie z przyczepami w zniwa @pawelwolosty a nie da sie dokupic lub zamowic u dealera calych ramion juz z cbm ? z ktorego roku masz 80 4wd? ile ma mtg ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

Sam sobie kupie odetnę te "jajka" zresztą ja mam takiego dealera że :D nowy szyber dach wiezie mi pół roku.Mój jest z 07.09r jeszcze z tymi starymi zegarami ma 420h


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@rzeznik13 a co bierzesz dodatkowo ? @pawelwolosty mozna i samemu dorobic moze nawet ladniej dorobisz niz orginalnie :D


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

pług akpil 3 skiby km 80

expom agregat na tyle ma wał corbowy

antek no 064 lub brzeg ms 500

kosiarka rotacyja bębnowa polska:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Ja niedawno kupiłem 675DT, obrabiam nim 20ha i nie narzekam na niego chodź dopiero mam 80mth. Spalanie bardzo małe w agregacie uprawowym spalił mi 5 litrów na mth aż się zdziwiłem że tak mało. Chodzi bardzo ładnie i w zupełności wystarczający jak do mojego gospodarstwa. Również przymierzałem się do zakupu 685DT ale dłużej musiałbym czekać na taki a zależało mi bardzo na czasie bo agencja poganiała i również mam mniej pola swojego na własność i na tą powierzchnie co posiadam przyznano mi max 80 km, więc 685 nie przeszedłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturmen4    0

I ja też postawiłem na Farmtraca. Zamówiłem 675DT + ładowacz Ł-104, za miesiąc ma być, zobaczymy wtedy ile będzie warty. Ma zastąpić ursusa C-360. Tylko lekkie prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr78j    13

witam ! a jaka cena tego farmtraka. ładowacz ł-104 ile kosztuje ?

A nie zastanawiałeś się nad POL-MOT H 8014 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

O cenę FT 675DT + Ł-104 kierujcie do @Pablorolnik bo niedawno nabył ten ciągnik

@rzeznik13 nie kupił Ft tylko Ursusa Mido 5524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Farmtrac 675 DT kosztuje teraz 106 tyś. A za ładowacz zapłaciłem 23 tyś. wyposażenie to łyżka 2.00 m krokodyl 1.50 m i chwytak na dwa siłowniki.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj