Polecane posty

DumBass    0

Witam użytkownikow, mam takie pytanko mianowicie czy w ładowarce teleskopowej jcb 526s z 1999 roku jest w jakis sposób rozłączany napęd jednej osi ? Mam na oku taką ładowarkę i sprzedawca powiedział że ogólnie caly czas jest rozłączony i ciągnie jedna oś a w momencie poślizgu kol tej osi załącza sie druga. Jechalem nią po drodze i faktycznie nie slychac "wycia" podczas jazdy tak jak to jest z załączonym napedem. Wie ktos na 100% jak to jest ? Pozdrawiam.

Edytowano przez DumBass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Szybciej odpowiedź otrzymasz w dziale dotyczącym ładowarek samobieżnych. Teraz piszesz w elektrycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez case-and-case
      Witam mam problem z ładowarką 526s . Silnik perkins 100km pompa rotacyjna delphi . Od jakiegoś czasu po odpaleniu ładowarka chodzi nie równo , telepie całym silnikiem dopiero po paru minutach się uspokaja i chodzi równo . I dzisiaj pojawił się problem z gaszeniem , po przekręceniu kluczyka silnik spada na bardzo niskie obroty ale nie gaśnie . Ktoś miał taki problem ?
    • Przez Jan556
      Czy dorabiał ktoś może przedni napęd Ursusa C360 z mostu od Stara 660?
    • Przez marrat
      Witam. Świeci kontrolka w jcb 526. Wie ktoś od czego to jest ?

    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj