Jaro2018

John deere 5090M czy Zetor proxima 90 premium

Polecane posty

Jaro2018    0

Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:

John Deere 5090M z turem

Zetor Proxima 90 premium

Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus11    23
Ja posiadam john deere 5070m i z turem fajnie chodzi tylko weź sobie z skrzynią biegów która ma połówki i wzmocnioną pompę hydrauliki mało awaryjny ciągnik bo jest prosty! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

Później jest 5090M i on ma jeden bieg pod obciążeniem.hydrałlika to 70litrów A na kierownicę ponad 20 czyli łącznie ponad 90 litrów.a jak że spalanie ?3czy4 tłoki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darecki99    2

kolego posiadam proxe 100 Power z2016 i jestem zadowolony. Musisz wiedzieć ze model jd 5 m jest dość prostym ciągnikiem i fajerwerków w nim nie ma a za cenę podstawowego modelu tzw golasa bez polowek ,ehr-u będziesz miał proxe ze wszystkim co możliwe. Jezeli chodzi o jakość to jest podobnie i nie bierz pod uwagę opini wychwalajacych tylko jedna marke. Jak masz na wydanie wieksza gotówkę to bierz Johna ,natomiast jezeli chcesz bogato wyposażony ciągnik w niższej cenie zainteresuj sie zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

Czekam na wycenę 5M JD ma 3 wyjścia hydrałliczne.32 biegi do przodu i jeden pół bieg pod obciązeniem.Dodatkowo tur oryinalny i oświetlenie 4 z przodu i 4 z tyłu.bratu taki sam model tylko z tuzem z przodu wyliczył mu na 185tyś netto.zetor ciekawy jest tylko pompa 50l nie będzie miał problemu z turem przy dłóższej pracy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro2018    0

Do zeusa11 możesz powiedzieć jaką wydajność ma twoja pompa gydrałliczna przy JD 5070M?

JD 5090 ma 90 litrów (70 hydrałlika zew.20 układ kierowniczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
    • Przez KlimekPL
      Witam wszystkich, 
      Mam dziwny problem z Zetorem 5211, mianowicie z okolic tylnego mostu lub zwolnic dobiega głośne trzeszczenie. Dodam, że nie jest to zjawisko stałe ale zaczyna się po jakichś 20 minutach cięższej pracy w polu. Jest to właśnie o tyle dziwne, że jak na podwórku próbowaliśmy kręcić kołami na lewarku albo jeździć po placu zeby dokładniej zlokalizować problem to wtedy jest cisza i niby wszystko gra. A jak talerzowalem w polu albo woziłem wapno Piastem to trzeszczało. Dodam, że dźwięk ten występuje tylko podczas jazdy do przodu. Raz jak zatrzeszczało to szarpnęło traktorem podczas jazdy i znowu cisza. Nie wiemy po prostu gdzie szukać przyczyny problemu i co naprawić. Nagrałem tylko ten dźwięk, może pomoże w diagnozie. Ale nie udało mi sie dokładnie namierzyć skąd dobiega. 
      https://youtu.be/53-Z6vYs658
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj