Skocz do zawartości
News
Jaro2018

John deere 5090M czy Zetor proxima 90 premium

Polecane posty

Jaro2018    0

Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:

John Deere 5090M z turem

Zetor Proxima 90 premium

Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam

zeus11    19
Ja posiadam john deere 5070m i z turem fajnie chodzi tylko weź sobie z skrzynią biegów która ma połówki i wzmocnioną pompę hydrauliki mało awaryjny ciągnik bo jest prosty! !!

Jaro2018    0

Później jest 5090M i on ma jeden bieg pod obciążeniem.hydrałlika to 70litrów A na kierownicę ponad 20 czyli łącznie ponad 90 litrów.a jak że spalanie ?3czy4 tłoki

Wiadomość z agroFakt.pl

darecki99    1

kolego posiadam proxe 100 Power z2016 i jestem zadowolony. Musisz wiedzieć ze model jd 5 m jest dość prostym ciągnikiem i fajerwerków w nim nie ma a za cenę podstawowego modelu tzw golasa bez polowek ,ehr-u będziesz miał proxe ze wszystkim co możliwe. Jezeli chodzi o jakość to jest podobnie i nie bierz pod uwagę opini wychwalajacych tylko jedna marke. Jak masz na wydanie wieksza gotówkę to bierz Johna ,natomiast jezeli chcesz bogato wyposażony ciągnik w niższej cenie zainteresuj sie zetorem

Jaro2018    0

Czekam na wycenę 5M JD ma 3 wyjścia hydrałliczne.32 biegi do przodu i jeden pół bieg pod obciązeniem.Dodatkowo tur oryinalny i oświetlenie 4 z przodu i 4 z tyłu.bratu taki sam model tylko z tuzem z przodu wyliczył mu na 185tyś netto.zetor ciekawy jest tylko pompa 50l nie będzie miał problemu z turem przy dłóższej pracy?

Jaro2018    0

Do zeusa11 możesz powiedzieć jaką wydajność ma twoja pompa gydrałliczna przy JD 5070M?

JD 5090 ma 90 litrów (70 hydrałlika zew.20 układ kierowniczy)

Jaro2018    0

5090M z turem 603R wycenił na 209 tyś nett

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830
    • Przez rolnik10_11
      Witam, kupię Zetora 5245, 6211, 6245, 7211, 7245, 7711, 7745 kupię jeden z tych modeli, od rolnika, cena jaka mnie interesuje to do 33tysiecy.  Najlepiej jakby ciągnik znajdował się w województwie śląskim bądź ościennych (Czechy i Słowacja też) Proszę o oferty

• Przez krowiarz87
      Mamy Fendta 509 favorita z 1996 . Zastaniawiamy sie nad wymianią na 511 . Ta 509 ma orginalny tur fendta  .Posiadamy tez fendta 309 turbomatika farmera czy ten tur by pasował ? Czy ta wymiana sie oplaca ? Jesli ten tur nie bedzie pasowc ile za niego zawolać i czy  podnosi wartosc tej 509
    • Przez michu20
      witam są tu posiadacze kombajnów John Deere t560 lub t670 z roczników ok 2009 i mógł by się ktoś wypowiedzieć na ten temat jak to chodzi na co zwracać uwagę przy oględzinach i czy pchać się w John deera czy claasa i jakie macie przebiegi w swoich kombajnach przez ile lat zrobione
    • Przez Kubek95
      Witam. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem ciągnika John deere 3140, od pewnego czasu mam problem z hydraulika w nim. Mianowicie pierwszy raz zauważyłem problem przy pracy z pługiem obrotowym Lemken Opal 180, po zaoraniu około dwóch hektarów, na końcu pola nie mogłem podnieść pługa, po przegazowaniu do maksymalnych obrotów, pług podniósł się bez problemu, tak jakby odcielo się coś w hydraulice, oczywiście wspomaganie też nie działało, ale po przegazowaniu kierownicę mozna było kręcić palcem. Innego razu zauważyłem że jak ciągnik stoi tak z 10min na wolnych bardzo obrotach, to zatnie mu się wspomaganie i trzeba przegazowac żeby się odcielo. Nie wie ktoś co to może być za przyczyna? Może jest gdzieś jakiś zawór który steruje hydraulika i on się zacina? Bardzo proszę o pomoc bo jest to troszkę uciążliwe. (Przepraszam że założyłem nowy temat, ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na mój problem) 

Pozdrawiam i liczę na jakąś pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.