Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Niedaleko ode mnie w RSP tak zrobili w tamtym roku z zetorem 16245 to na drugi dzień musieli po niego w pole przyjechać niskopodwoziem i dźwigiem a wystarczyło agregat odpiąć i linkę pod spód ciągnika dać żeby się nic nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

dzis znajomy kupił i juz go ma na podwórku bo stał na placu NH T6050 z turem za 197tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcol84    6

Ja przyprowadziłem swojego NH 6020 Plus 2 tyg temu i jak na razie jestem pod wrażeniem tej maszyny.Z amorami super niesie po drogach i ma duch jak na te swoje 4 garki. Spalanie wstępnie wyszło mi 10 litrów na godz w transporcie pustym lub z lekkim obciążeniem. Troche mnie przeraża duża ilość elektroniki, no ale zobaczymy jak to z nią będzie. Jest tez kilka minusów jakie już zauważyłem np: duzy promień skrętu, kiepskie dojście do zaworu powietrza przy podłączeniu pzewodu do pompowania i takie tam inne mniejsze duperele. Zobaczymy jak sie będzie spisywał jak pójdzie w pole. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz820narew    7

Witam,którego NH byście polecali nh 6020 plus/delta/elita.Ciągnik bede używał do orki,agregatowania,siewu i transportu.I jak byście mogli jeszcze podać cne nh którego mi polecacie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

zależy do czego będziesz używał ja na dniach przyprowadziłem w elite bo tylko taki był dostępny ale jego przewaga jest zmienny wydatek pompy olejowej co jest przydatne w pewnych pracach i silnik na CR który jest żwawszy od plusa i delty które są troszke mułowate wujek ma odpowiednika w Case bez CR i troszke mułek mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz820narew    7

ciągnik bym uzywał do orki,siewu,agregatu i transportu zboża po żniwach.Orjętuje sie Pan jak jest cena nh t6020 elite???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

180 tys netto za 6020 elite? :blink: Nawet gdybyś brał bez żadnej dodatkowej opcji to tanio. Kolega @Barcol84 wcześniej pisał, że 6020 plus wycenili mu na więcej. Możesz napisać gdzie dali Ci taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz820narew    7

Witam ponownie,a jak sie sprawuje nh i czy były znim jakieś problemy.Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

180 tys netto za 6020 elite? :blink: Nawet gdybyś brał bez żadnej dodatkowej opcji to tanio. Kolega @Barcol84 wcześniej pisał, że 6020 plus wycenili mu na więcej. Możesz napisać gdzie dali Ci taką cenę?

 

cena wiem że była dość dobra ale to też temu że nie tylko sam ciągnik był brany, a taką cenę dali w Raitechu w Przytocznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie znacie może ceny t6020 plus z tego roku ?

 

 

Z góry dziękuję za odp:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

cena wiem że była dość dobra ale to też temu że nie tylko sam ciągnik był brany, a taką cenę dali w Raitechu w Przytocznej

 

Kolego @rafal13113 mozesz napisac jakie masz w Twoim 6020 Elite wyposazenie? Jestem pelen podziwu co do ceny bo czeka na mnie taki sam za duzo wieksza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

wyposażenie to podstawa w elite czyli 3 pary wyjść hydrauliki pompa o zmiennym wydatku, silnik na CR koła przód 420 tył 520, 14 obciążników, kabina i oś niestety nie resorowane, skrzynia 16 z załączanym automatem na poszczególnych zakresach (nie pamiętam jak to się nazywa) ogólnie podstawa w elite bo nie dało się nic więcej gdyż firma zamówiła go w marcu a ja u nich dopiero w październiku więc nie miałem wyboru co do wyposażenia a na ile ci wycenili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

To nie wiecie ile moze czasem kosztowac nh t6020plus w podsawie?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

W agrosie u wrońskich dostałem oferte na t6020 plus za 200tyś. Jak myślicie dora cena jak na dzień dzisiejszy? Bo już delty to raczej nie kupię chyba że by ktoś rezygnował co jest mało prawdopodobne.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gpio4
      Witam posiadam New Holland TS 110 rok 2000, skrzynia 16x16, rewers przy kierownicy, pompa hydrauliczna z trzema filtrami.

      Po dłuższej pracy ciągnika szarpie przy ruszaniu, poza tym nie świecą kontrolki wskazujące bieg ale tylko w zakresie 5-8 i najczęściej biegiem włączonym jest 8. Objaw szarpnięcia nie występuje przy zmianie kierunku bez sprzęgła. Wszystko mija jak ciągnik ostygnie. Olej i filtry wymienione, kalibracja zrobiona (od 122 do 160).
      Proszę o podpowiedź co może być powodem takiej sytuacji i co z tym można zrobić.
    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
    • Przez Massey8210
      Witam gdzie znajduje się czujnik załączania napędu w new holland Ts115 gdyż nie świeci mi się kontrolka od włączonego napędu a napęd normalnie załącza i rozłącza się??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj