Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Prezes1352    14

JA zamawiałem t6.175 i obiecywali mi go że będę miał go na początku października ale nie miałem zamiaru tyle czekac i wziołem zamiast niego t6090pc.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

to new holland będzie maił lekki przestój ze sprzedażą ciągników :D bo na t5 przecież też trzeba czekać tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Hehe dokładnie :D. Ale to już ich problem jest :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcol84    6

Witam.

Mineły już 4 lata jak zakupiłem NH t6020 i jak na razie zadnych awarii i przecieków. Sprawuje się świetnie na moich hektarach. Jestem do tego stopnia zadowolny, że ponownie bym wybrał NH. Współpracują z nim Unia Ibis 3+1 wał pakomat 250kg, zestaw agromasz i polonez 2 tony 3 metry, agregat Brodnica 4.6m waga 1.4t, brona Expom 3 m, 1.8t, I ostatnio rozrzutnik 7 ton. Pierwszy raz problem z uciągiem pojawił sie w tym roku na jesieni, gdy dostał za duże obciążenie przy rozrzutniku Metaltech RO6+ (wałki nie nadążały rozrzucać) i zaczął mi schodzić z obrotów mimo redukcji biegów. Ale to też moja wina, bo nowy rozrzutnik i parametry miał niedostrojone. Ale to już zostało dopracowane. Ogólnie radzi sobie nieźle. Wiadomo, że gdyby było 6 garów i 130KM to jeszcze sprawniej by sobie poradził z najcięższymi zadaniami jak np. orka w skale. jak w tym roku. Ale ciągnik trzeba też dobierać do gosp i możliwości finansowych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czy w tym modelu biegi są przełączane bezsprzęgłowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Po jakim przebiegu należy wymienic olej i filtr w skrzyni Electro Command (NH T6030Elite)?

Czy są jakieś dobre zamienniki fitów?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Niose sie z zamiarem kupna uzywki nh t6.120 laczki tyl 600 przod 540 rok 2012r. bodajże.cena to 100tys brutto w ppdstawie. Ciagnik mialby za zadanie prace z prasa rb344 z nożami i na dosc mokrych terenach. Co sadzicie o cenie i czy bedzie ten zestaw zgrany i robota bedzie sprawnie przebiegać.

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

to ile tak mniej wiecej moze taki model kosztować czy to w wersji podstawowej i bogato wyposażonej?

nie mam punktu odniesienia co do cen na portalach ogłoszeniowych wiec pytam. i na co w tych nibieskich ciagnikach zwracać uwagę wiadomo kazda marka ma swoje mankamenty a nh co boli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Posiadam takiego t6020 od nowości, wersja full opcja i nie miałem z nim żadnych problemów jak do tej pory a przepracował 6tys godzin. Nie pracuje co prawda jako główny ciągnik, wiec nie widział nigdy pługa czy agregatu uprawowego. Od 2 lat ma wgrane oprogramowanie od t6060 wiec obecnie ma 132km (mocy nominalnej) i zauważyłem że spadło mu spalanie  jakieś 1-1,5l 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark66    2

Witam , mam pytanie do kolegi wyżej w jaki sposób wgrałeś inny program  ? Robiła to firma z programem tuningowy. czy może seryjna mapa z t6060?

Mam t6020 i zastanawiam się czy zamówić agroecopower na tuning, (w moim t5 spadło spalanie moc wzrosła także +)

Czy coś z wyższego modelu wgrać było by taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez driver24
      Wystąpił w moim t6 błąd 12806. Wiem, że to błąd coś związany z pneumatyka, hamulcami przyczep, ale może ktoś spotkał się i wie coś więcej co jest przyczyną?
    • Przez Gpio4
      Witam posiadam New Holland TS 110 rok 2000, skrzynia 16x16, rewers przy kierownicy, pompa hydrauliczna z trzema filtrami.

      Po dłuższej pracy ciągnika szarpie przy ruszaniu, poza tym nie świecą kontrolki wskazujące bieg ale tylko w zakresie 5-8 i najczęściej biegiem włączonym jest 8. Objaw szarpnięcia nie występuje przy zmianie kierunku bez sprzęgła. Wszystko mija jak ciągnik ostygnie. Olej i filtry wymienione, kalibracja zrobiona (od 122 do 160).
      Proszę o podpowiedź co może być powodem takiej sytuacji i co z tym można zrobić.
    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj