Sebastian1221

Pronar 1221A taśmy wałka WOM

Polecane posty

seweryn20    811

Gdzieś na forum jest temat poświęcony lepszym i gorszym taśmom poszukam jak znajdę to wstawię. A w czym masz problem ślizga czy się zużywa?

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

kali2107    386
Seweryn mam ten sam problem w belarusie. mi się szybko zużywa bo ciągnik pracuje w paszowozie. zglebiajac temat doszukałem się womu z tarczami od 1222 teraz. próbuje się dowiedzieć czy taki mod da rade zrobić.

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    811

No powiem ci że w 1221 za skarby świata tego wyczaić nie mogę a znalazłem za to w belarusie 1523. 

http://www.autoopt.ru/catalog/175623-val_mtz_1522_1523_otbora_moschnosti_21_shlic_bztdia/

Pokopie jeszcze  czy tylny most i bebechy przynajmniej te od wałka takie same.

Obudowa tylnego mostu 1221-2401016, 1522-2401015,

Wałek wom idący przez skrzynię 80-1701160, 1522-1701160

Uszczelka pod mechanizm 1522-4202013 i 1221-4202092.

Ogólnie ciężko powiedzieć trzeba by kopać dalej na ruskich stronach bo na naszych nie znajdziesz nic.

Mechanizm załączania z wałkiem którego numer podałem łączy jeszcze jeden wałek i w każdym jest on inny.

Komplet.

http://www.belmtz.ru/zapchasti/d000002053.html

Prócz tego ten mechanizm jest załączany olejem  pod ciśnieniem ze skrzyni biegów.

Edytowano przez seweryn20

kali2107    386
dokładnie też to spotkałem w 1522/23 ten ostatni co podesłales to może być ciężko z dopasowaniem bo po numerze podejrzewam że to od tego dwustu konnego. jak będę kiedyś na komputerze to podeślę ci to co ja znalazłem. może w tym tyg wybiorę się do mojego dostawcy części i zobaczę czy mi coś ściągnie na próbę. dzwoniłem do Verde to mowia że sciagna wszystko tylko numery katalogowe dać. nie spytałem czy będę mógł oddać jak nie będzie pasowało. jak nic nie wymyślę to zrobię moletkowanie pod taśmę i zobaczę co z tego wyjdzie. pozdrawiam.

seweryn20    811

Koleś co moletował bęben pod taśme napisał że zeżarło ją w szybkim tempie i zabieg nie udał się kompletnie. No szukać, pytać. Może akurat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj