tommy66692

Ares przedni napęd

Polecane posty

tommy66692    2255

witam po wymianie pompy wspomagania w renault ares 640 zauwazylem ze nie rozłącza przedniego napędu? jaka moze byc tego przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

no i znowu problem, napęd sam się włącza i wyłącza podczas jazdy na polu, kontrolka miga wraz z tym co sie dzieje, słychać cewke że pyka, jak odłącze kostke od elektrozaworu tak zeby napęd był cały czas to problem znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska524    2

u siebie tez zauwazyłem miganie kontrolki od napedu po mimo jego wyłączenia.masz moze pomysł dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

Może masz uszkodzony włącznik napędu przy pedale hamulca. Wiesz, że hamując zapinasz napęd. Pod plastikową osłoną przy pedale hamulca są dwa włączniki, jeden od napędu a drugi od świateł stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

witam moj eletryk stwierdził że jest uszkodzony włącznik napędu tutaj w tym panelu obok włączania blokady, sądzi że musi być taki żeby nie odbijał tylko żeby zostawał, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska524    2

U mnie też odbija za każdym razem. Nie widziałem aresa w którym zostaje po wciśnięciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

no ja wiem ze tak jest ale elektryk twierdzi ze jak by załozyc taki włącznik zeby zostawał to by go nie rozłączało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Nieznam się na renault , ale jeśli obrotomierz przestsł działać razem z wom , to może sprawdź alternator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska524    2

I jak udało się coś zrobić z tym napędem.? Bo dzisiaj po wymianie oleju i ok 2 h pracy przestał działać mi licznik i zauważyłem że napęd jest cały czas włączony pomimo wyłącznia go przyciskiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

U mnie to była wina sterownika coś zaczął szwankowac ale już ogarnięte 😊

Ale jeśli licznik znaczy predkosciomierz zaczal siadać i naped to ma chyba jakieś powiązanie więc szukaj elektryka co to ogarnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2018 o 19:21, ENDRIUROL napisał:

moze glupie ale - wlacznik /wylacznik sprawdzales czy dziala?

Przyłacze się do pytania też mi nie rozłacza napędu przycisk nie zaświeca się .co może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez uycjhARES
      Witam,
      Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
      Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym

    • Przez bartek15208
      Cześć mam problem z ciągnikiem Renault Ares 640 czasami a już coraz częściej rozlacza mi rewers mianowicie w czasie jazdy rozlacza się i zaczyna mi migac piszczesc kontrola z akumulatorem z strzalką ta pomarańczowa i ciągnik stoi dopiero jak wyrzuce bieg poruszam sprzęgłem i ponownie wrzucę bieg ciągnik zaczyna jechać Niewiem co to może być wszystko przejrzałem czujnik pod sprzęgłem wymieniłem. Bez wyrzucenia biegu i jego ponownego wrzucenia błąd niezniknie i ciągnik niepojedzie może tu gdzieś problem leży? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Mateuszpaluch21
      Witam. Mam takie pytanie otóż gdy nacisnę pedał sprzęgła to zaświeca się kontrolka z piorunem po chwili gaśnie tak samo gdy puszczam pedał. Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy ciągnik jest rozgrzany i używam pedału sprzęgła.
    • Przez krzysztofgru1
      Witam mam pytanie, co oznacza kontrolka nr 5
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj