Polecane posty

rolek    0

Witam w jaki sposób najlepiej usztywnic ramię  w traktorze deutz dx 86 podnośnika aby nie latalo na boki podczas np orki. Nie było w nim żadnych łańcuchów znajomy mówił mi o jakiś odbojach ale nigdzie nie mogę ich znaleźć. Pomoże ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Wrzuć zdjęcie tyłu ciągnika i może ramiona z bliska tak aby było wszystko widać , możliwe że masz wersję bez łańcuchów a odboje gdzieś znikły , ja bardziej lubię wersję bez łańcuchów.


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolek    0

Rzeczywiście to nazywa się odboje? Są gdzieś dostępne w sprzedaży? 

DSC_0587.JPG

DSC_0588.JPG

DSC_0589.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Nie wiem jak prawidłowo to się nazywa , ale na tym ciągniku tego nie ma ,powinno być montowane na ramionach poprzez przetknięcie bolcem ale tu nawet nie widać otworów na te bolce chyba że są schowane w brudzie  tu masz zdjęcie z neta na prawym ramieniu masz ten odbój .deutz-fahr-dx-450-jawiszowice-469985189.

  • Like 1

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WujekMajster
      NieaktuNieaktualn






    • Przez Pawel0418
      Tuz własnej konstrukcji w fazie budowy.
      Siłowniki podpięte pod tylne wyjścia hydrauliczne,przerobione z dwustronnego na jednostronnego działania 











    • Przez aprochota
      Witam ma takie pytanko do was planuje założyć tura metal technik i chciałbym jeszcze założyć tuza do forterry czy to można założyć bo gdzieś słyszałem że nie zawsze to pasuje tuz przeszkadza w Zamontowaniu tura. Tuz znalazłem na olx poniżej link https://www.olx.pl/oferta/przedni-tuz-forterra-mocny-3t-c-brutto-f-vat-CID757-IDmm0si.html
    • Przez Sitnepres
      Cześć. 
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do założenia sadu na 1,5h polu, które nie było uprawiane od 30lat . Miałem niby kupować jakiś traktor. Ale z tego względu, że zajmuję się przetwórstwem drewna mam do dyspozycji ładowarkę teleskopową JCB 530-70. Naszła mnie myśl, że może w jakiś sposób można doposażyć ją o tylni TUZ a może i nawet WOM.
      Przesyłam zdjęcie tyłu ładowarki.

    • Przez Pawel0418
      pług do śniegu w fazie testów.W planach jest hydrauliczne sterowanie prawo-lewo 





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj